Witam nie tak dawno zakładałem temat z bicepsem że mi nie rośnie teraz jest większy problem.
W ogóle nie czuje tak jak kiedyś że biceps się nie pompuje normalnie robie serie i nic tak jak bym go nie tknoł zwiększam ciężar 2 seria nic dopiero w 3 serii tak troszkę ale to i tak mało niż kiedyś i dlaczego dopiero w 3 serii dopiero.
Co mam zrobić ?
W ogóle nie czuje tak jak kiedyś że biceps się nie pompuje normalnie robie serie i nic tak jak bym go nie tknoł zwiększam ciężar 2 seria nic dopiero w 3 serii tak troszkę ale to i tak mało niż kiedyś i dlaczego dopiero w 3 serii dopiero.
Co mam zrobić ?
Krzysztof Piekarz
