SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najszersze grzbietu, jak to jest u Was?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1022
Siemano

dzisiaj robiłem trening plecow na silowni, tylko nie czulem tego stu procentowego zaangażowania najszerszego grzbietu a robilem wiosło hantlem i sztanga

prosze pomozcie co robic zeby rozbudowac te motyle? bo tak to sie tez nazywa chyba, takie dobre cwiczenie, zeby weszlo?

i jeszcze jedno, jak robicie wioslo sztanga, to sztange lapiecie nachwytem czy podchwytem? do jakiego miejsca podciagacie ta sztange? Bo ja w sumie pod dół klatki, inni mowia ze pod brode, kur** juz nie wiem nic. I łokcie jak sie odprowadza? Wzdluz tułowia czy sztangi?

Zmieniony przez - JohnGlock w dniu 2008-06-07 22:12:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Będą. Lecz lepsze byłyby gdybyś ćwiczył także wiosła, wiadomo Podciąganie właśnie jest (wg mnie) najlepszym ćwiczeniem na motyle, więc również na szerokość

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17730
Na najszerszy polecam podciaganie na drązku szerokim uchwytem.
Do wioslowania sztange lapac mozna zarowno nachwytem jak i podchwytem :P Ja podciagam do okolic pępka I jest git
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20249
j/w
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17031
Skrócony ruch , nie podciągaj do klatki . Spinaj łopatki.
Pozatym drążek, wyciąg dolny .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7007
i górny

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36432
drazek

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1022
nie mam wyciagu, tylko sztanga, laweczka i hantle, no i ten drazek, tylko on jest we framudze drzwi i jest bardzo wąski
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31970
Ja Stosuje zamiennie Drążek wąsko wiosło szeroko / Drążek szeroko wiosło wąsko

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12203
Najlepszy jest drązek, i powinien byc w kazdej siłowni. Podciąganie szerokim nachwytem, daje efekty cwicze najszerszy podciągając sie jakies pół roku i fajne efekty czuć ze rośnie po kazdym treningui efekty owiele lepsze w porównaniu z tym co miałem wczesniej czyli ekspander
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20076
Myśle że za mały ciężar. Na początku starałem się technicznie wykonywać wiosło i nie za bardzo czułem najszerszy. Dołożyłem kg, mniej technicznie robiłem i o wiele lepiej czułem motyle.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43081
jak nałożysz 20 czy 30 kg na sztange to sie nie dziw ze nie czujesz dowal dwa razy tyle jednorącz( np: 60kg) i zobaczysz różnice i to nie jest cwiczenie na izolowanie tylko nałożenie ile wlezie i napierd. na maksa

Zmieniony przez - Xwrite w dniu 2008-06-08 15:03:31

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrazki... Tytuł po angielsku<<<?

Następny temat

Siłownia...

electro
Polecane artykuły