SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na redukcję do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Witam! Proszę o ocenę i poprawę poniższej diety:

1 posiłek: 5:40 (śniadanie)
2 posiłek: 9:20
3 posiłek: 11:40
4 posiłek: 14:00
5 posiłek: 17:00
6 posiłek: 19:00



1.

Płatki owsiane 50g
jogurt
odżywka białkowa - X5 protein (ile g?) (porcja 35-75g)

2.

sałatka z pomidora i ogórka
jedna kromka chleba razowego

3.

dwie kromki chleba razowego

4.

jabłko

5.
(przedtreningowy)
odżywka białkowa - X5 protein (ile g?)

6.
(po treniningowy)
odzywka białkowa - X5 protein

Teraz pytanko ... w którym posiłku dorzucić OMEGA-3?

Czy posiłek po treningowy może być również kolacją? Nie chciałbym jeść zbyt późno, ponieważ ciężej będzie mi schudnąć





Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19 lat

Waga: 80 kg

Wzrost: 183 cm

Obwód klatki: nie wiem, jak trzeba to zmierzę

Obwód ramienia: 36 cm

Obwód talii: 85 cm

Obwód uda: 59 cm

Obwód łydki: 37 cm

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: praca 8 godzin lekka fizycznie

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3x w tyg. trenuję piłkę nożna( pon., śr. pt. + sobota mecz.
3x w tyg. siłownia (wt., czw, niedziela


Odżywianie: wcześniej bez diety .. przez ostatni rok w miarę trzymam dietę lecz nie systematyczną

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3x w tyg. siłownia (FBW ok. 1 godz.)
3 x w tyg. aeroby (ok. 1-1,5 godz.)


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l-karnityna

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak planuję

Stosowane wcześniej diety: CKD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Oceni ktoś i jak coś poprawi???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Nikt nie pomoże?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9821
Dieta kompletnie do dupy.
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html - kliknij w ten link i uloz sobie diete wg informacji ktore tam znajdziesz...
Jak przebrniesz przez tamten temat powinienes miec juz jasnosc
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
j/w jak to jest dieta to...
część nie mieści się w sportowej definicji posiłku,
czytaj. A co do odżywki którą wymieniasz, jeżeli jej nie masz , to nie kupuj, są lepsze, dużo lepsze.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Ale co jest źle w tej diecie? Chyba najważniejsze aby dużo nie jeść na redukcji i aby posiłki były co 2-3 godziny i nie najadać się do syta! W tym owoce + warzywa ... mało węglowodanów, głównie białko, niewiele tłuszczy. Może poprawicie lub pomożecie uzupełnić dietę? Byłbym wdzięczny..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9821
jedynie pozycja nr 1 przypomina "posilek" reszta jest doniczego...

W skrocie
Policz zapotrzebowanie kaloryczne, podziel to na makroskladniki(bialk, weglowodany,tluszcze), nastepnie na posilki...
W kazdym posilku daj mniej wiecej rowna ilosc bialka, reszte uzupelnij weglami lub/i tluszczami...co i jak masz napisane dokladnie w linku ktory podalem tobie wczesniej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Ok dzięki Touche za link ... przestudiuje i wtedy spróbuję coś porządnego ułożyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Poczytałem troszkę i zmodyfikowałem swoją dietę. Teraz każdy "posiłek" można nim nazwać, ponieważ zawiera: białko, węgle i tłuszcze.
Jednak mam problem co jeść po treningu. Proszę o pomoc i ocenę diety

1 posiłek: 5:40 (śniadanie)
2 posiłek: 9:20
3 posiłek: 11:40
4 posiłek: 14:00
5 posiłek: 17:00
6 posiłek: 19:00
7 posiłek: 21:00



1.

Płatki owsiane 50g
jogurt
odżywka białkowa - X5 protein (30g)

2.

sałatka z pomidora i ogórka
jedna kromka chleba pełnoziarnisty
Omega-3 (1 kaps.)

3.
dwie kromki chleba pełnoziarnistego
OMEGA-3 (1kaps>)
4.

jabłko
omega-3 (1kaps)

5.
(przedtreningowy)
odżywka białkowa - X5 protein (40g)
omega-3(1 kaps.)

6.
(po treniningowy)
CO TUTAJ DAĆ??

7. (1-2 h przed snem)
Odżywka białkowa - X5 protein (40g)
Omega-3 (1 kaps.)
kromka chleba pełnoziarnistego
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895

Dieta w oparciu o omege3 i odzywke bialkowa, musze to skopiowac...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-06-03 21:47:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Skoro mam zakupione OMEGa-3 to musze je wykorzystać! Tak samo z odżywką białkową - a nie mam możliwości aby codziennie jeść pierś z kurczaka, jajka, twarogi ;/ dlatego odżywka - najważniejsze że dostarczy mi odpowiednią ilość białka. Chyba dobrze piszę, co nie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozstępy

Następny temat

Dietka na masę...

electro
Polecane artykuły