SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dlaczego splity nie są dla początkujących?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
3 str :) co sądzisz?:)
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Jezli uwazasz sie za osobe, ktora jest juz wprawiona w silownie, to dlaczego w twoim ACT sa w wiekszosci cwiczenia izolowane? Taki slabiutki ten ACT mi sie wydaje jak dla mezczyny
Odpowiedz druga, nie musisz zaczynac od klasycznego ACT , mozna robic to w formie FBW od poczatku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Koleżanka mnie wyprzedziła ;]

Weź się za jakieś FBW, na początek lżejsze potem ostro ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
nie wprawiony w siłownie tylko mający podstawy do wykonywania cięższych ćw;p co byście zmienili?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Pon śr sob lepiej jakbys zrobil pon,sr,pt
1.BRZUCH Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach ok
2.CZWOROGŁOWE Prostowanie nóg na maszynie w siadzie tu dałbym przysiad ze sztanga
3.DWUGŁOWE Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie ok
4.KLATKA Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce wyciskaj sztange jak na poczatek
5.NARAMIENNE podciąganie sztangi wzdłuż tułowia tutaj dalbym unoszenie sztangielek w opadzie
6.NARAMIENNE wyciskanie sztangi zza głowy siad a tutaj wyciskanie sprzed glowy i zamien kolejnosc z unoszeniem w opadzie.
7.NAJSZERSZE wiosłowanie sztangą w opadzie lepsze by bylo podciaganie
8.PROSTOWNIKI "dzień dobry" ok
9.BICEPS uginanie ramion ze sztangielkami na skośnej chwyt młotkowy daj stojac sztanga
10.TRICEPS wyciskanie sztangi wąsko ok
11.PRZEDRAMIENNE Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie ok
12.ŁYDKI Wspięcia na palce z obciążeniem ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2193
adzik dobrze ci rozpisal ale 12 stacje zrobilbym jednonoz

In flames "A sense of purpose" na to czekalem :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
a ja jednak polecam "na dwie nogi" ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2193
Coz to juz zalezy od tego jaka sile ma w lydkach bo ja na 2 nogach ledwo co czuje I zamiast 2 cwiczenia na naramienne dalbym 2 na klate bo z doswiadczenia wiem ze klata jest w ACT najbardziej zaniedbana

In flames "A sense of purpose" na to czekalem :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
Niektóre były w temacie który dodał michail więc które mogę robić w garażu zostawiłem. Łydki będę robił dwunóż potrzebne w ręcznej nie chce jakiejś głupiej kontuzji;) Na biceps podobno sztangielki na skosie to dobre ćw więc dlatego wkleiłem. Przysiad ok ale czy może byc ten ze sztangą trzymana za sobą? Sztangieliki lepiej mi wchodzą od sztangi bo nie mam osobno stojaków na sztangę i mam za wąsko jak na mnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
A i dałem zza głowy bo to działa też na górę pleców i obręcz barkową czyli punkt 6.
a co do 7. wejdź tu i powiedz czym sie różni podciąganie od wiosłowania:D;p
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#4 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcje..

Następny temat

FBW po splicie,plan do oceny

electro
Polecane artykuły