Trening na mase w domowych warunkach, to jest mój cel. Może ktoś poprawić ten plan. Musze odrazu napisać, że nóg nie uwzględniam, bo ćwicze je na treningach piłki nożnej (2 razy w tygodniu). Diete już mam jakby co.
Dobrze poczytałem i ułożyłem trening co wy na to.
1.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 15 15 15
2.Pompki rożny rozstaw rąk 15 15 15
3.PRZENOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 15 15 15 (zamiast sztanagi 2 sztangielki)
4.SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO (ze skrętem tułowia) 30 30 30
5.Wyciskanie sztangielek 20 20 15
6.Zwykłe podnszenie sztangielek (na bica) 40 35 35
7.Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 15 15 10
8.POMPKI NA PORĘCZACH (z podparciem) 15 15 15
Chyba za dużo ćwiczeń ramion, ale wy się wypowiedzcie.
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
Krzysztof Piekarz
