SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenig pod ocenke

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dane w profilu.

Trening na mase w domowych warunkach, to jest mój cel. Może ktoś poprawić ten plan. Musze odrazu napisać, że nóg nie uwzględniam, bo ćwicze je na treningach piłki nożnej (2 razy w tygodniu). Diete już mam jakby co.

Dobrze poczytałem i ułożyłem trening co wy na to.

1.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 15 15 15
2.Pompki rożny rozstaw rąk 15 15 15
3.PRZENOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 15 15 15 (zamiast sztanagi 2 sztangielki)
4.SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO (ze skrętem tułowia) 30 30 30
5.Wyciskanie sztangielek 20 20 15
6.Zwykłe podnszenie sztangielek (na bica) 40 35 35
7.Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 15 15 10
8.POMPKI NA PORĘCZACH (z podparciem) 15 15 15

Chyba za dużo ćwiczeń ramion, ale wy się wypowiedzcie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jesli chodzi o gre w pile to graj to w niczym nie przeszkadza,mi tylko chodzi o trening nog typowo silowy bez tego przyrosty sily i masy sa o wiele mniejsze.
Co do treningu to mozesz sprobowac treningu z systemu MASS Michaila www.trener24.pl lub FBW jest w postach podwieszonych.I nic nie kombinowac nie odpuszczac treningu nog na silowni z tego powodu ze grasz w pile.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
jak nie ćwiczysz nóg to możesz zapomnieć o treningu
wstaw jakieś ćwiczenia na nogi !!!

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Musze odrazu napisać, że nóg nie uwzględniam, bo ćwicze je na treningach piłki nożnej (2 razy w tygodniu).
A tak cie zapytam co na trening pilki noznej do sily nog??
Bo ja jakos nie widza zadnego powiazania.jesli sie cwiczy to cale cialo a nie wybrane partie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cholera my ćwiczymy nogi mamy siłownie i ćwiczymy nogi. Naprawde normalne ćwiczenia nóg. Na nogi podnosze już 125KG, na ten wiek to dużo. To w końcu oceniće obiektywnie. Zaznaczma normalne ćwiczenia nóg. Nie chodzi tu o biegi czy coś takiego rozumiecie normalna siłka. To co ocenicie w końcu trening i poprawicie. Ćwiczyć i tak będe.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Skoro chcesz zeby ktos ocenil rozpisz trening uwzgledniajacy cale cialo a nie wybrane partie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No to inaczej napisze

Poniedziałek i Środa -Trening nóg
-nie wiem jak sie to dokładnie nazywa ale na łydki podnoszenie 25 25 25 25
-ta sama maszyna inaczej ustawiona tym razem na górne partie nóg głównie przednia część ud (można tak powiedzieć) 25 25 25 25
-przysiady 25 25 25 25 (najgorzej przy czwartej serii aż rwie mięśnie przy 20 hehe)
-następna maszyna, także nie wiem jak sie nazywają te ćwiczenia, ale robimy ruchy jak w pajacykach czyli zwęrzamy i rozszerzamy całę nogi
-chwila odpoczynku czyli marsz na bierzni (przerwa pomiędzy seriami) ja na razie mam tylko 2 serie starsi kumple 4 bo ja ledwo daje rade te 2

No i teraz teraz

Wtorek, Czwartek i Sobota
Te moje ćwiczenia co mam wyżej niechce mi sie kopiować ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zapomniałem jeszcze mamy spięcia brzucha wieszamy się na drążku i nogi podnosimy

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Rozpisz to czytelnie po koleji tak jak leci bo ciezko jest teraz co kolwiek powiedziec, w takim stanie jak to napisales nic nie pomoge,bo nie chce mi sie siedziec tyle czasu zeby to poskladac i czytac miedzy "dodatkami" rozpisz tylko dany dzien, cwiczenie serie i powt nic wiecej.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Napiałem dość czytelnie że w poniedziałki i środy ćwicze nogi ( i tak nie mam wpływu na to co robie bo ustala to trener). Ty Berry masz ocenic pierwszego posta czy dobrze ćwicze górne partie. Rozumiesz.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ty Berry masz ocenic pierwszego posta czy dobrze ćwicze górne partie. Rozumiesz.
Ja odpowiadam na forum dobrowolnie a nie z nakazu, grzeczniej.
i tak nie mam wpływu na to co robie bo ustala to trener
i to jest twoj wielki blad.(na tym forum bylo juz sporo postow z radami ktore dawal trener na publicznych silowniach i praktycznie wszystkie to byly brednie) skoro masz trenera to po co ci ocena od forumowiczow?Ocenie jak zobacze caly plan treningowy.Nie moge nic ocenic nie znajac calego przebiegu treningu,bo bd to raczej bledna ocena.Wiec albo wysilisz sie i rozpiszesz plan albo czekaj na wypowiedzi innych osob.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
O przepraszam berry nie chcialem cie urazic serio.

Chodzi o to że nie jest to siłownia publiczna tylko taka klubowa a trener jest ten sam od nogi i od ćwiczeń i on niepozwal zmienić mi Tego co robimy na tych Ćwiczeniach. W ostatecznoćsi moge skończyć całkowice z nogą i napsać nowy plan. Tylko że ja lubie grać w noge. Pomyśle. Cy jednak moge ćwiczyć trenig z 1 postu

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rion10 - wyróznienie

Następny temat

Cykl kreatynowy- przerwa

WHEY premium