Witam,
Poszukuje rady. Mianowicie chodzi mi o koordynacje ruchową. Mam 15 lat, jestem dośc wysoki jak na swój wiek [194cm wzrostu] i niestety "sztywny" jak twierdzi w-f'ista brakuje mi koordynacji. Chciałbym grac w siatkówe, halową i kosza. Ale niestety jakoś słabo mi idzie, jestem niemal pewien, że to przez koordynacje. Proszę o pomoc.
Poszukuje rady. Mianowicie chodzi mi o koordynacje ruchową. Mam 15 lat, jestem dośc wysoki jak na swój wiek [194cm wzrostu] i niestety "sztywny" jak twierdzi w-f'ista brakuje mi koordynacji. Chciałbym grac w siatkówe, halową i kosza. Ale niestety jakoś słabo mi idzie, jestem niemal pewien, że to przez koordynacje. Proszę o pomoc.
Krzysztof Piekarz