witam...
zaczełem robić trening HIIT w celu nabrania kondycji ale też przy okazji troche tłuszczyku rzucić chciałem,biegam systemem HIIT już 2 miesiące na początku 30s trucht i 10s sprint.Zaczełem od takich 2 interwałów i dodawałem po jednym interwale co trening i jak doszłem do 5 interwałów i sie zatrzymałem wiecej juz poprostu niedałem rady,wiec potem zaczełem zmniejszać truch a zwiekszać sprint i potem znowu wrócilem do 30s trucht/10s sprint i wciąż tak samo sie mecze i dalej niewyrabiam na 5 interwałów a to oznacza brak efektów(kondycja to główny cel)niewiem czemu,ale przypuszczam ze to moze dlatego ze trening jest za krótki(trwa 3-5min) albo stres związany z bieganiem(zawsze sie boje tego ze niewytrzymam tlenowo)
pomóżcie prosze!!!
wiek:17
waga:80kg+/-
wzrost:180cm
zaczełem robić trening HIIT w celu nabrania kondycji ale też przy okazji troche tłuszczyku rzucić chciałem,biegam systemem HIIT już 2 miesiące na początku 30s trucht i 10s sprint.Zaczełem od takich 2 interwałów i dodawałem po jednym interwale co trening i jak doszłem do 5 interwałów i sie zatrzymałem wiecej juz poprostu niedałem rady,wiec potem zaczełem zmniejszać truch a zwiekszać sprint i potem znowu wrócilem do 30s trucht/10s sprint i wciąż tak samo sie mecze i dalej niewyrabiam na 5 interwałów a to oznacza brak efektów(kondycja to główny cel)niewiem czemu,ale przypuszczam ze to moze dlatego ze trening jest za krótki(trwa 3-5min) albo stres związany z bieganiem(zawsze sie boje tego ze niewytrzymam tlenowo)
pomóżcie prosze!!!
wiek:17
waga:80kg+/-
wzrost:180cm
%)
Krzysztof Piekarz
Pozdro