Witaj Senegroth...sluchaj bo nie moge sie z Toba skontaktowac w inny sposob wiec probuje na forum
....a wiec tak kilka tygodni temu pomogles mi w ulozeniu treningu pod wyciskanie na klatke...z treningu jestem bardzo zadowolony i z sily...ale juz czas na zmiane-wiec ponizej dla przypomnienia podaje Ci link do mojego e-mailika.
Z gory dziekuje za odpowiedz i pomoc.
https://www.sfd.pl/Trening_pod_wyciskanie_na_klatke...-t385075.html
....a wiec tak kilka tygodni temu pomogles mi w ulozeniu treningu pod wyciskanie na klatke...z treningu jestem bardzo zadowolony i z sily...ale juz czas na zmiane-wiec ponizej dla przypomnienia podaje Ci link do mojego e-mailika.
Z gory dziekuje za odpowiedz i pomoc.
https://www.sfd.pl/Trening_pod_wyciskanie_na_klatke...-t385075.html
Krzysztof Piekarz

