SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LISTA KADRY NA MISTRZOSTWA EUROPY I MISTRZOSTWA ŚWIATA 2008

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 392 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
Przed nami tegoroczne, XVIII Mistrzostwa Europy - Norwegia 2008 oraz XXX Mistrzostwa Świata - Kanada 2008. Poniżej lista zawodników zakwalifikowanych do Kadry Narodowej. Pisemne powołania zostaną rozesłane do przedstawicieli klubów.

XVIII Mistrzostwa Europy - Norwegia 2008

- termin - 23 - 30 czerwca 2008
- miejsce - Norwegia, Sarsborg
- koszt wyjazdu - ok. 2 tys. (koszt wyjazdu może znacznie się obniżyć - nawet do ok. 1,5 tys po otrzymaniu ofert od biur podróży).

O ewentualnej rezygnacji, odrzuceniu lub przyjęciu powołania na tegoroczne Mistrzostwa Europy prosimy powiadomić w terminie do 10 maja 2008 roku na e-mail: redakcja@armpower.net lub pod numerem telefonu (058) 621 93 08 lub 0 783 010 487 - Andrzej Głabała.

Lista Powołanych Zawodników: http://www.armpower.net/index.php?page=newsmore&id=1148 

Źródło: www.armpower.net
Komentarz na forum: www.armpower.net/forum/

ARMWRESTLING - nowa popularna dyscyplina sportu!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117415
mozna tu wkleic liste? nie chodzi mi wasza stronka na mozilli firefox.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1129
mi ten link akurat wchodzi na mozilli, ale np niektóre załączniki nie wchodzą i to nawet na zwykłej przeglądarce :( tzn "kluby" ,"trening i styl walki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Nie wiem jak to się wklei,bo na stronie to była tabela,a tu pewnie wyjdzie nieczytelnie,ale spróbuję

Złoty Orzeł Choszczno

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

SOBCZYK DAWID
X
X
55
JUNIOR

JAKUBOWSKI BARTOSZ
X
X
90
DISABLED



X


80
SENIOR

BARTOSIEWICZ DAWID


X
80
SENIOR

BARTOSIEWICZ PIOTR


X
80
SENIOR

LASKOWSKI MARCIN
X
X
90
SENIOR

GŁOWIŃSKI ARTUR
X
X
110
SENIOR


Szaki Żary

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

KUŹNIAR ADRIAN
X


55
JUNIOR

ZAJĄC PRZEMYSŁAW
X
X
+80
JUNIOR

SKOBELSKA DARIA
X


55
JUNIORKA

DZIEMIDOWICZ BARTOSZ
X
X
90
DISABLED

FIOŁEK RAFAŁ
X
X
65
SENIOR

RUDNICKI ŁUKASZ


X
70
SENIOR

KAJDANIAK ADRIAN


X
80
SENIOR

SKOBELSKA DARIA
X
X
55
SENIORKA

CHOMONT ANNA
X
X
65
SENIORKA

KRYL EWA


X
70
SENIORK


Tytan Jaworzno

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

KUŚNIERCZYK DAMIAN


X
55
JUNIOR

NOWAK MARIUSZ
X
X
65
JUNIOR

POCZTOWSKI ADAM
X
X
70
JUNIOR

ORZEŁ MARCIN
X
X
70
JUNIOR

PIĘTAK WOJCIECH
X
X
80
JUNIOR

BEBEROK PIOTR
X


80
JUNIOR

KAJDAS NATAN


X
80
JUNIOR

HUBCZEŃKO WIKTOR
X
X
+80
JUNIOR

CHECHELSKA MAGDALENA


X
45
JUNIORKA

FUDAŁA KAMIL
X
X
60
SENIOR

KOTLARZ DAMIAN
X


60
SENIOR

BEDNARSKI BARTŁOMIEJ
X
X
65
SENIOR

KAJSTURA PIOTR
X


70
SENIOR

MOLENDA MARCIN
X


75
SENIOR

BIEGUN ŁUKASZ
X


85
SENIOR

GOMOLA PAWEŁ


X
85
SENIOR

GROCHOWSKI MARIUSZ
X
X
90
SENIOR

FUDAŁA LUCJAN
X
X
100
SENIOR

MUSZCZAK DARIUSZ
X
X
100
SENIOR

MIELCZAREK MAŁGORZATA
X
X
50
SENIORK


SDS Tomaszów Mazowiecki

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

JACHIMOWSKI MARCIN
X
X
60
JUNIOR





X
60
SENIOR

SZEWCZYK TOMASZ


X
75
SENIO


UKS-16 Koszalin

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

JAŚKIEWICZ RADOSŁAW
X
X
60
SENIOR

ROMAŃSKA MICHALINA
X
X
50
SENIORKA

OLSZEWSKA MARTYNA
X
X
50
SENIORKA

KOWANDA DARIA
X
X
55
SENIORKA

RYBAK PAULINA
X
X
60
SENIORKA

STEFANIAK SYLWIA
X
X
70
SENIORKA

STEFANIAK NATALIA
X
X
70
SENIORKA

MIKOŁAJCZYK ADRIAN
X
X
75
DISABLED

ZWOLAK ALEKSANDRA
X
X
60
SENIORKA

HYMER ANDRZEJ
X


+100
MASTERS



X


+90
GRAND MASTERS


IRON Starogard Gdański

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

PIOTRZKOWSKI KAROL
X
X
65
JUNIOR


Złoty Niedźwiedź Bydgoszcz

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

DOLIŃSKA AGNIESZKA
X
X
45
JUNIORKA

OPALIŃSKA MARTA


X
55
JUNIORKA



X


55
SENIORKA

GRALAK MACIEJ
X
X
60
DISABLED

SOSIŃSKI ARTUR
X
X
75
DISABLED

SKÓRA ANDRZEJ
X
X
90
MASTERS

GŁOWACKI SŁAWOMIR
X
X
+110
SENIOR

LASOTA JUDYTA


X
55
SENIORKA

WAWRZYNIAK MARLENA


X
70
SENIORKA


Złoty Tur Gdynia

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

CHOROMAŃSKA MARTA
X
X
60
JUNIORKA

GŁĄBAŁA ANDRZEJ
X
X
+100
MASTERS



X
X
+90
GRAND MASTERS

RIEGER CHRYSTIAN
X


80
SENIOR

KRUSZYŃSKI KRYSTIAN
X
X
+110
SENIO


Armfight Piaseczno

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

KRÓLIK KONSTANTY
X
X
+90
DISABLED





X
+100
MASTERS





X
+90
GRAND MASTERS

SUZOS DARIUSZ
X


100
MASTERS


RUSHH Kielce

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

TRYBUS RADOSŁAW
X
X
55
SENIOR

KOBIEC MAREK
X
X
110
SENIOR

SOBCZYK MARTYNA
X


65
SENIORKA


UKS Wiking Nisko

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

KOWAL ADRIAN
X
X
55
SENIOR

GROCH DAWID
X


70
SENIOR

GROCH DARIUSZ
X


75
SENIOR


GLADIATOR OSTRÓDA

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

STAROŃ RADOSŁAW


X
75
SENIOR


HULK Węgrów

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

WOJTYRA EMIL
X
X
85
SENIOR


PACO LUBLIN

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

DRWAL KATARZYNA
X


50
SENIORKA

WÓJTOWICZ EWA


X
50
SENIORKA

STELMASZCZUK BEATA


X
65
SENIORKA


OSTRY STRZEGOM

Nazwisko
Lewa
Prawa
Kategoria
Wiek

OSTROWSKA MAŁGORZATA
X
X
60
SENIORKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 392 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
SKŁAD REPREZENTACJI NA MISTRZOSTWA EUROPY 2008

Poniżej ostateczna lista Polskiej Reprezentacji na tegoroczne, XVIII Mistrzostwa Europy – Norwegia 2008:

UKS – 16 Koszalin:
1. Zwolak Jarosław – kierownik drużyny
2. Szuster Jolanta – lewa, kat. 45 kg junior
3. Romanska Michalina – lewa i prawa ręka, kat. 50 kg junior
4. Olszewska Martyna – lewa i prawa ręka, kat. 50 kg junior
5. Kowanda Daria – lewa i prawa ręka, kat. 55 kg junior
6. Rybak Paulina – lewa i prawa ręka, kat. 60 kg junior
7. Stefaniak Sylwia – lewa i prawa ręka, kat. 70 kg junior
8. Stefania Natalia – lewa i prawa ręka, kat. 70 kg junior
9. Jaśkiewicz Radosław – lewa i prawa ręka, kat. 60 kg junior
10. Mikołajczyk Adrian – lewa ręka, kat. 75 kg niepełnosprawni
11. Zwolak Aleksandra – lewa i prawa ręka, kat. 60 kg senior
12. Hymer Andrzej – lewa i prawa ręka, kat. +100 kg masters
13. Hymer Andrzej – lewa ręka, kat. +90 kg grand masters

IRON Starogard Gdański:
1. Piotrzkowski Karol – lewa i prawa ręka, kat. 65 kg junior

Złoty Niedźwiedź Bydgoszcz:
1. Opalińska Marta – prawa ręka, kat. 55 kg junior
2. Opalińska Marta – lewa ręka, kat. 55 kg senior
3. Gralak Maciej – lewa i prawa ręka, kat. 60 kg niepełnosprawni
4. Wawrzyniak Marlena – prawa ręka, kat. 70 kg seniorki
5. Skóra Andrzej – lewa i prawa ręka, kat. 90 kg masters
6. Głowacki Sławomir – lewa i prawa ręka, kat. +110 kg senior

Złoty Tur Gdynia:
1. Choromańska Marta – lewa i prawa ręka, kat. 60 kg junior
2. Głąbała Andrzej – lewa i prawa ręka, kat. +90 kg grand masters

MCKiS Tytan Jaworzno:
1. Kajdas Natan –prawa ręka, kat. 80 kg junior
2. Beberok Piotr – lewa i prawa ręka, kat. 80 kg junior
3. Mielczarek Małgorzata – lewa i prawa ręka, kat. 50 kg senior
4. Grochowski Mariusz – lewa i prawa ręka, kat. 90 kg senior
5. Muszczak Dariusz – lewa i prawa ręka, kat. 100 kg senior

Ostry Strzegom:
1. Ostrowska Małgorzata – lewa i prawa ręka, kat. 60 kg senior

Złoty Orzeł Choszczno:
1. Laskowski Marcin – lewa i prawa ręka, kat. 90 kg senior
2. Głowiński Artur – lewa i prawa ręka, kat. 110 kg senior

SDS Tomaszów Mazowiecki:
1. Jachimowski Marcin – lewa i prawa ręka, kat. 60 kg junior
2. Jachimowski Marcin – prawa ręka, kat. 60 kg senior
3. Szewczyk Tomasz– prawa ręka, kat. 75 kg senior

ARMFIGHT Piaseczno:
1. Suzos Dariusz – lewa i prawa ręka, kat. 90 kg masters


W razie jakichkolwiek wątpliwości, uwag, czy ustaleń związanych z kadra Polski oraz z wyjazdem na tegoroczne Mistrzostwa Europy – Norwegia 2008 proszę o kontakt telefoniczny z Andrzej Głąbała, tel. 058 621 93 08 lub kom. 783 010 487.

Źródło: www.armpower.net
Komentarz na forum: www.armpower.net/forum/

ARMWRESTLING - nowa popularna dyscyplina sportu!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Awf katowice- wyciskanie sztangi leżąć?

nutloveb