SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ŁYDKI - Rewelacyjny Trening ! ! !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9046
A jak je ćwiczyć, żeby nie rosły, ale żeby ładnie wyglądały? Nie zależy mi na wielkich łydkach, ponieważ nie trenuje nóg i duże łydki by dziwnie wyglądały
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2023
Nick czemu nie trenujesz nóg ?? !!!!! Straszne !!! ja myślałem że ty jesteś porządny a tu prosze klata bic jazda

Zmieniony przez - Rulas w dniu 2008-04-18 15:56:59

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9046
Bo nie mogę Duże problemy z kolanami, nawet biegać nie mogę, a bardzo chce :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3511
nie mogłem chodzić przez 2 dni przez ten trening ale zauważyłem że są twardsze nisz wcześniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2023
Nick to współczuje , ja też mam problem z rzepką i stawem skokowym ale tak źle zemną nie jest... a wyprosty i ugięcia możesz robić ??

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak je cwiczyc aby nie rosly a ladniej wygladaly" a pozniej sie tlumaczysz ze nie cwiczysz ? to sie zdecyduj o co pytasz .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9046
psonic - ogólnie nóg nie ćwicze bo jest problem z kolanami, a łydki można ćwiczyć bez uginania nóg i chciałbym coś z nimi zrobić, żeby lepiej wyglądały
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wspinanie na palce . sporo powtorzen . ale jesli chodzi o ten miesien to duzo powtorzen nie musi oznaczac samej rzezby bez masy . czesto duzo powtorzen dziala wrecz za***iscie na mase , takze dietka to troszke powinna korygowac

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-04-18 19:15:50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9046
miała być większa ta poprzednia odpowiedź, ale się zagapiłem i dałem wyślij

rulas - ostatnio zacząłem biegać, pobiegałem pare razy i kupa... kolana zaczęły boleć przy normalnym funkcjonowaniu i się pożegnałem z biegami :/ więc na siłowni wolę ich nie męczyć.

wspięcia do palenia - tak też robie, ale myślałem, że jakaś inna propozycja

Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2008-04-18 19:16:52
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
eliasz jak dobrze idzie to daj foto tych lydek?? abym mogl zobaczyc efekty
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pogodzić 2 sprawy ?

Następny temat

Pytanie co do treningu

electro
Polecane artykuły