Szacuny
18
Napisanych postów
1168
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
9046
A jak je ćwiczyć, żeby nie rosły, ale żeby ładnie wyglądały? Nie zależy mi na wielkich łydkach, ponieważ nie trenuje nóg i duże łydki by dziwnie wyglądały
Szacuny
18
Napisanych postów
1168
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
9046
psonic - ogólnie nóg nie ćwicze bo jest problem z kolanami, a łydki można ćwiczyć bez uginania nóg i chciałbym coś z nimi zrobić, żeby lepiej wyglądały
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
wspinanie na palce . sporo powtorzen . ale jesli chodzi o ten miesien to duzo powtorzen nie musi oznaczac samej rzezby bez masy . czesto duzo powtorzen dziala wrecz za***iscie na mase , takze dietka to troszke powinna korygowac
Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-04-18 19:15:50
Szacuny
18
Napisanych postów
1168
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
9046
miała być większa ta poprzednia odpowiedź, ale się zagapiłem i dałem wyślij
rulas - ostatnio zacząłem biegać, pobiegałem pare razy i kupa... kolana zaczęły boleć przy normalnym funkcjonowaniu i się pożegnałem z biegami :/ więc na siłowni wolę ich nie męczyć.
wspięcia do palenia - tak też robie, ale myślałem, że jakaś inna propozycja
Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2008-04-18 19:16:52