SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁYDKI - Rewelacyjny Trening ! ! !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Mozesz mi przybliżyć Nick swój problem z kolanami ??? Może bym coś poradził . Troche się na tym znam.. Powiedz gdzie Cię boli jaki to ból po jakim czasie występuje , czy skrzypią ci kolana , czy odczuwasz swędzenie w tamtych miejscach . Czy skóra jest zaczerwieniona , opuchnięta , zasiniona , czy używałeś stabilizatorów i maści HIpoalergicznych , czy stosujesz glukosamine , antybiotyki konwertujące do wątroby , czy masz problem z innymi stawami np : Reumatyzm.. W ogule przybliż all :D

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
SirLeon, żebyś mógł zobaczyć efekt musiałbym mieć zdjęcia zanim zacząłem powyży trening. Zresztą nawet gdybym je miał to i tak bym nie zamieścił. Ja generalnie staram się omijać lustro, a co dopiero robić sobie fotki i zapodawać je na widok publiczny. Po prostu staram się robić swoje, a od gadania o efektach jest np. moja szanowna Małżonka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Mnie też napier..la kolano już od bardzo dawna ! Uważam że jest to pozostałość po różnego rodzaju dyscyplinach które trenowałem w młodszym wieku. Nie jest to ból ciągły i jest bardzo dziwny. Np. biegam i nic się nie dzieje, poczym wchodzę po schodach i zaczyna boleć. Tak jakby styłu nogi na wysokości kolana. Nie umiem opisać tego bólu, w każdym bądź razie nie jest to ból ciągły, tylko trafia mnie w różnych dziwnych okolicznościach. Nie powinienem chyba w ogóle robić przysiadów, ale je robię do momentu kiedy mnie kontuzja nie złapie, robię przerwę i znowu za jakiś czas biorę się za przysiady. Bezsensu... Wkur..a mnie to nieprzeciętnie, bo kiedyś z tego powodu w ogóle nie ćwiczyłem nóg, no ale stwierdziłem że tak dalej być nie może i jak zacząłem je ćwiczyć, to zauważyłem dość szybko efekty, no ale powyższy stan rzeczy nie pozwala mi na konkretny ciągły trening Nie byłem z tym u lekarza, ale coś mi podpowiada, że po prostu muszę z tym żyć bo jest to efekt ostrych przeciążeń w młodym wieku za które dziś pokutuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
Witam.Jak sądzicie czy taką formę treningu można by zastosować w ramach Full Body Workout,np 3x w tygodniu po 50 powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ja na HST napierdzielam powyższy trening i jest naprawdę spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pogodzić 2 sprawy ?

Następny temat

Pytanie co do treningu

WHEY premium