Witam wszystkich. Lat 18, wzrostu 185 waga? za mała bo 70 kg. Z tym miałem zawsze problem. Dwa lata temu zacząłem cwczyc akrobatyke, szczerze mowiąc duzo mi to dało, mam na myśli masę oczywiście. Przez półtorej roku moja masa wzrosła z 55 do 70 kg. Potem wszystko stanęło. Zakupiłem sztangę, ławkę, hantle, obciązenie, staram, sie dobrze jesc, i co? I NIC!! Ani grama. Treningi akrobatyki mam codziennie prócz niedzieli, w sobote cwicze klatke piersiową, w niedziele łydki i biceps, pozostałe partie staram sie cwiczyc na treningu. Regularnie trening siłowy stosuje od ostatniego grudnia w kazdy weekend według takiego planu:
Klatka: +rozpiętki z wiekszym cieżarem 10 powt.
+wyciskanie szerokim chwytem 2 serie po10\15 powt.
+rozpiętki skos 15powt.
+wyciskanie wąskim wchytem skos 2 serie po 10 powtorzen
+wyciskanie wąskim chwytem poziom 2 serie po 10 powtorzen
+przenoszenie sztangielki w poprzek laweczki plaskiej 10powt.
+brama własnej roboty, [sciągam do boku kawalek przymocowanej do sciany gumy] 2serie po 20 powtorzen
w sumie 11/12 serii na klatke raz w tygodniu w sobote.
Biceps: 5/7 serii następujących: 10 ugięć z oparciem łokcia o kolano i 10 ugięć chwytem młotkowym - to jest jedna seria, odpoczynek około 3 minuty i jazda kolejna seria.
łydki: biorę brata na garba i robie ośle wspięcia w opadzie tułowia. 6/7 serii po 30 powtorzen.
Efektów zadnych! cel - masa.
Jak wspomniałem mam ławke sztange, kilka hantli, obciążenie jakieś 70 kilo, drążek.
Serdecznie proszę o pomoc!
Klatka: +rozpiętki z wiekszym cieżarem 10 powt.
+wyciskanie szerokim chwytem 2 serie po10\15 powt.
+rozpiętki skos 15powt.
+wyciskanie wąskim wchytem skos 2 serie po 10 powtorzen
+wyciskanie wąskim chwytem poziom 2 serie po 10 powtorzen
+przenoszenie sztangielki w poprzek laweczki plaskiej 10powt.
+brama własnej roboty, [sciągam do boku kawalek przymocowanej do sciany gumy] 2serie po 20 powtorzen
w sumie 11/12 serii na klatke raz w tygodniu w sobote.
Biceps: 5/7 serii następujących: 10 ugięć z oparciem łokcia o kolano i 10 ugięć chwytem młotkowym - to jest jedna seria, odpoczynek około 3 minuty i jazda kolejna seria.
łydki: biorę brata na garba i robie ośle wspięcia w opadzie tułowia. 6/7 serii po 30 powtorzen.
Efektów zadnych! cel - masa.
Jak wspomniałem mam ławke sztange, kilka hantli, obciążenie jakieś 70 kilo, drążek.
Serdecznie proszę o pomoc!

Krzysztof Piekarz