SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawie rok intensywnych i wytężonych ćwiczeń, a brak zauważalnych przyrostów, pomocy!

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam wszystkich!!!

Mój problem(a raczej nasz problem):

Od 8 miesięcy razem z kumplem ćwiczymy w miarę regularnie na siłce, a mimo to nie zauważamy znaczących przyrostów. Pomóżcie, błagam was!!! dajcie jakąś cenną radę!! na pewno macie większą wiedzę w tym temacie...

Nasz trening wygląda tak:

rozgrzewka- zazwyczaj jest to około 15 minutowa pogawędka, no wiecie od czegoś trzeba zacząć, potem zakładamy 48kg na klatę i tak 2 serie po 10 powtórzeń.

po rozgrzewce- dalszy ciąg klaty, a więc: 58kg seria 8 powtórzeń, potem 68kg 3 serie po 6, następnie 78kg 2/3 serie po 4/6, 88kg 2 serie po (zależy od dnia) od 1 do 4 powtórzeń, 98kg 2 razy, 108kg raz. Potem rozpiętki 10kg 3 serie po 10. Dodam, że trening na klatę trwa około 60 min, a przyrostów szczególnie na klacie to nie widać żadnych, może to kwestia zbyt krótkiego treningu, co o tym myślicie?

c.d treningu:
Po klacie przychodzi pora na bary. Obciążenie 28kg, 5 serii po 8.
Czas trwania około 20 min.

Po barach kolej na bica. Na modlitewniku hantel 10kg 3 serie po 12 powtórzeń...potem jeszcze młotki 10kg po 20 razy. Czas: około 20 minut.

Tak ogólnie to nasz trening trwa około 2 godz, a tyramy raz, a jak się uda to nawer dwa razy w tygodniu i to by było na tyle jeśli chodzi o trening.

Dieta:
Dużo tuńczyka, serka wiejskiego (sczególnie ten ze szczypiorkiem jest smaczny) oraz od czasu do czasu pucha czerwonej fasolki, nie zapominając o kurczakach (w szczególności o ich piersiach)

Odżywki/Doping:

Mass XXL taka torba 3kg mi starczyło na 6 miesięcy, kumpel jeszcze ją męczy (dobił już do 8 miesięcy).

Kreatyny Olimpu zżarłem chyba ze 100 kapsów, a teraz przeżuciłem się na kre-alkalyn (no wiecie reklama robi swoje).

Kumpel raczy się STOCK AND STORM i podobnie tak jak ja efektów jak nie było tak ni ma!!!


Liczę na rzetelną radę, abyśmy mogli skierować naszą przygodę z kulturystyką na właściwe tory, pełne niekończących się przyrostów :)

POZDRAWIAM
GGreGG

No pain, no muscle!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1217
A czy przed rozpoczeciem treningow złapaliscie chociaż gram wiedzy teoretycznej? 1 czy 2 razy w tygodniu na silce to troche za malo by zauwazyc jakies efekty. Wyciskanie na klate... a z resztą co bede ja tu pisal, do lektury i tyle, pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Totalnie źle cwiczycie, odżywki Wam nie pomogą nawet S&S Do masy potrzebna jest dieta, mass XXL 8miesiecy ?mi na jeden miech starczył no ale..
Zmiana treningu bo ten to totalna porażka, polecam wam ACT albo FBW i dział ODŻywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A zostawiasz czas na regeneracje czy napieprzasz codziennie po 4h ?? masz dietke?

Zmieniony przez - HbZ w dniu 2009-01-02 22:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
Napisz czy macie możliwość korzystania częściej z siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
link w moim podpisie, w tych działach przeczytajcie tematy podwieszone czyli te pogrubione na górze, ot cała tajemnica. -_-

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
No chyba macie rację, bo trochę więcej teorii zdecydowanie by się przydało :)
Na razie, jak sami pewnie zauważyliście nasz trening wygląda jak totalny chaos...
Najgorsza jest dieta...

A jak u Was z alkoholem? Browarek w dniu przeznaczonym na regenerację, nie zaszkodzi?

Jeśli chodzi o korzystanie z siłki to max 3 razy w tygodniu.

No pain, no muscle!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy na 3 dni w tygodniu.

Następny temat

Trening/pomoc

WHEY premium