SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mleko zamiast wody podczas treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
Dzis wybierajac sie na trening poszedl do spizarki po wode, a tu zonk - skonczyla sie zgrzewka. Obok stal karton z mlekiem. Skoro wody nie ma, to biore mleko. Sczerze mowiac smakowalo mi 2x lepiej niz woda, ktora normalnie pije podczas cwiczen, a i wartosci odzywczych ma wiecej niz H20.
Wrocilem i zastanowilo mnie to troche, a mianowicie:
1.Podczas treningu koniecznie trzeba pic wode, czy mozna ja zastapic tak jak ja dzisiaj mlekiem ?
2. Nie bedzie jakis skutkow ubocznych, np. zgaga czy cos w tym rodzaju ?

Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
obciązesz uklad trawienny, odpusc sobie!







jak bym sie napil mleka to paw

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Na treningu zazwyczaj wypija sie min 1l wody w zaleznosci od aktywnosci, wiec 45g lakrozy to zly pomysl. Woda wyjdzie zdecydowanie lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
dzieki za odpowiedz, tez mi sie wydawalo, ze mleko to niezbyt trafny pomysl ale chcialem upewnic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19721
Szkoda meczyc zoładek .Woda 2x lepsza

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1735
ja tez pare razy z ciekawosci testowalem mleko do popicia na treningu, bo bardzo duzo mleka pije w domu.. i skonczylo sie to za kazdym razem sraczka po treningu...
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w. Szkoda męczyć układ trawienny podczas treningu. Pozatym jak ja bym pił mleko podczas treningu, to byłoby mi bardzo ciężko ćwiczyć.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o poprawienie diety redukcyjnej

Następny temat

Spalacz+pytanie :)

electro
Polecane artykuły