SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko zamiast wody podczas treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Dzis wybierajac sie na trening poszedl do spizarki po wode, a tu zonk - skonczyla sie zgrzewka. Obok stal karton z mlekiem. Skoro wody nie ma, to biore mleko. Sczerze mowiac smakowalo mi 2x lepiej niz woda, ktora normalnie pije podczas cwiczen, a i wartosci odzywczych ma wiecej niz H20.
Wrocilem i zastanowilo mnie to troche, a mianowicie:
1.Podczas treningu koniecznie trzeba pic wode, czy mozna ja zastapic tak jak ja dzisiaj mlekiem ?
2. Nie bedzie jakis skutkow ubocznych, np. zgaga czy cos w tym rodzaju ?

Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
obciązesz uklad trawienny, odpusc sobie!







jak bym sie napil mleka to paw

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Na treningu zazwyczaj wypija sie min 1l wody w zaleznosci od aktywnosci, wiec 45g lakrozy to zly pomysl. Woda wyjdzie zdecydowanie lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
dzieki za odpowiedz, tez mi sie wydawalo, ze mleko to niezbyt trafny pomysl ale chcialem upewnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19721
Szkoda meczyc zoładek .Woda 2x lepsza

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1735
ja tez pare razy z ciekawosci testowalem mleko do popicia na treningu, bo bardzo duzo mleka pije w domu.. i skonczylo sie to za kazdym razem sraczka po treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w. Szkoda męczyć układ trawienny podczas treningu. Pozatym jak ja bym pił mleko podczas treningu, to byłoby mi bardzo ciężko ćwiczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o poprawienie diety redukcyjnej

Następny temat

Spalacz+pytanie :)

WHEY premium