SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki Gainer najlepszy wedłóg was?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
Witam mam małe pytanko jaki gainer kupic z tych co wymienie
1-MUTANT MASS 68OOg
2-MASS XXL TREC 9600g
3.OLIMP GAIN BOLIC 10000g
4.Vitalmax - GAINER 2 10000g
5.Ultimate Nutrition MUSCLE JUICE 6kg kg
6.GIANT MEGA MASS 4000 7 kg
7.WEIGHT GAINER HARDCORE MuscleTech (USA)4,5kg
8.UNIVERSAL - GAIN FAST 4500g
czekam na wasze opinie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 1942 Napisanych postów 13710 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 249865
dybuk8072
Osobiście polecam Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 6000. Obecnie promotorem tej firmy jest 6x Mr.Olympia Phil Heath oraz Dexter Jackson. W porównaniu do innych masówek Muscle Juice wyróżnia się składem. 1 porcja 265g w tym 170g węgli 56g białka, zdrowe tłuszcze oraz ponad 16g cukrów!! W 1 porcji masz aż 1020 prawidłowych kcal, a nie jakichś wypełniaczy.. Po czym w mutancie mass masz ponad 40g cukrów. Gorąco polecam Muscle Juica, oraz pozdrawiam z 2017 roku haha
dzieki za opinie ale nie odkopuj tematow sprzed 7lat
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9279
a masz diete ? hm moze lepiej zajrzec do michy ? pozatym nie wiadomo jaki masz staz i wogole

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
jakosciowo mutant
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
mutant ma najlepsze wegle.

smakowo - sprawa indywidualna.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
hymm dita tam jakas jest ale po wakacjach biore sie za diete ale jasna sprawa ze samym pozywieniem nie zastopie tyle proporcji itp om tez tak mysle ale pisalem do kolesia w sklepie czy dobry mutant mass a on ze prawie to samo co mass xxl wysmiałęm go a on mnie zjechał ze jak wole wydawac pieniodze to luzz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
nom hymmm dla mnie tez najlepsza opcja sie wydaje Mutant te wegle vitagro wogule zaryzykoje i jak cos napsize czy dobrze zrobiłem go kupującjavascript: test('');
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
Mutant świetny w smaku jest

i nie vitargo tylko vextargo


Powodzenia i oby smakował
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
skladowo mutant mass brzmi zachecająco. trzeba sprobowac.

ps. nie vextargo tylko vextrago :)

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-04-02 09:20:58
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
Literówka czepiasz się
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
oczywiście, że mutant jest lepszy od xxl, co do tego nie ma wątpliwości.
tylko , czy tak duża różnica w cenie przekłada się na tak dużą różnicę w jakości węgli użytych w tych gainerach?
czy stosując mutanta nagle urośnie ci w bicu 2 cm więcej niż przy xxl? wiem, wiem to tylko żarcie w prochu...
moim zdaniem kupując drogiego mutanta dajesz się skubać jak leszcz. oczywiście jak zarabiasz z 10tyś na łapę to zdecydowanie polecam najdroższe preparaty bo po co oszczędzać.

i czy jedząc kawior dostarczymy lepszego białka niż jedząc tuńczyka?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
wedłuk mnie ... jakis z 30% bialka

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki za granice

Następny temat

kreatyna rano jak?

electro
Polecane artykuły