SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o szybką odpowiedź co do treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1006
Witam!!! Cwicze na silowni 3 x w tygodniu i 2 x w tyg. chodze na basen moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej do treningu pije wode niegazowana a chcialbym zamienic ja na mleko. Gdy bede pil mleko podczas treningu to moja waga bedzie wolniej spadac czy to nie ma znaczenia czy woda czy mleko do treningu. poprostu czy nie przytyje gdy bede pil mleko zamiast wody podczas treningu??? czekam na odpowiedz ....pzdr

z góry dziekuje :):):)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1197
Wydaje mi sie ze ma to jakies znaczenie, czy bedziesz pic mleko czy wode.

Przy spalaniu tluszczu wiadomo lepiej pic wode
A co do mleka nie wiem, pisali gdzies o tym na forum, chociaz przy piciu mleka lepiej mozna przytyc - wiecej bialka

Zmieniony przez - skull09 w dniu 2008-03-25 23:10:41

Traw meksykańskich garść... przyprawiła mnie o lot bez tchu
O stan na podobieństwo snów...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208796
Pomijajac sprawe tycia

Picie mleka podczas treningu to glupota, krew jest wtedy w miesniach, nie w zoladku

Glupie pytanie i dodatkowo umieszczone w zlym dziale
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
łokvrwa

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
bez urazy ale togo jeszcze nie widzialem...wyobraście sobie jesteście na treningu i widzicie jak koleś pije mleko w kartonie... ha ha ha

Po mału, a będzie dobrze

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7059 Napisanych postów 63263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787452
Daj wodę z mutliwitaminą i jest git

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6341
Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś sączył mleczko na siłowni
Pamiętaj, że podczas wysiłku organizm wydala wzraz z potem wode.
Dlatego pij wode i bedzie git.

Paweł Kempinski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie
Adres: Tadeusza Kościuszki 6, 41-500 Chorzów
Telefon: 32 494 49 79
https://slask.komornik.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocenic prosze :)

Następny temat

Kofeina :)

electro
Polecane artykuły