SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykle Kreatynowe -- KREATYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 116
Ludzie powiedzcie mi jak to jest z tą kreatyna. Wiem że są: Monohydraty, Jabłczany, i chyba Stacki. Czym one się różnią, kiedy się którą bierze, kiedy się przechodzi z jednej na drugą ?
Ja już dwa miesiące biorę monohydrat Olimp Kreatyna Powder w miesięcznych cyklach i mam treningi trzy razy w tygodniu na mase:





... no i oczywiście na każdym treningu ćwiczenia na brzuch.



Zmieniony przez - Lok0 w dniu 2008-03-15 11:30:42

Kliknij naprawdę WARTO!!

http://www.otwieramy.pl/?p=166869 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
Wszyscy uważają, że na początek powinna być kreta mono potem jablczan/esser a potem stack kreatynowy. Sa taki opinanie ze od mono sie puchnie bardziej a od jablczanu siła rośnie. Nie wiem...
przeczytaj https://www.sfd.pl/[ART]Największe_mity_suplementacji_by_faftaq-t388231.html
jest tam o kreatynie!

Jak skończysz mono to kup jablczan. Ja tak bym zrobił.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 116
acha dzięki za odpowiedz. A co myślisz o moim planie treningowym, tak jak pisałem chcę uzyskać masę

Kliknij naprawdę WARTO!!

http://www.otwieramy.pl/?p=166869 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1436 Napisanych postów 4154 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73856
Dlaczego nie ćwiczysz nóg ? - nie widzę ich w Twoim planie

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 116
Nóg nie ćwiczę bo dużo biegam i jeżdżę na rowerze jednym słowem moim zdaniem są wystarczająco umięśnione

Kliknij naprawdę WARTO!!

http://www.otwieramy.pl/?p=166869 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 678 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5804
Tak z tym mono i jablczanem to moze troche prawda.Sam bralem mono i spuchlem a jak juz bralem jablczan no malo co spuchlem ale bardzo mi sila poszla.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40578
Nogi to podstawa masy, nie wiesz co tracisz.

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

storm+shock ,coś słabiutko:(((((((

Następny temat

break dance a odzywki

electro
Polecane artykuły