Ludzie powiedzcie mi jak to jest z tą kreatyna. Wiem że są: Monohydraty, Jabłczany, i chyba Stacki. Czym one się różnią, kiedy się którą bierze, kiedy się przechodzi z jednej na drugą ?
Ja już dwa miesiące biorę monohydrat Olimp Kreatyna Powder w miesięcznych cyklach i mam treningi trzy razy w tygodniu na mase:
... no i oczywiście na każdym treningu ćwiczenia na brzuch.
Zmieniony przez - Lok0 w dniu 2008-03-15 11:30:42
Ja już dwa miesiące biorę monohydrat Olimp Kreatyna Powder w miesięcznych cyklach i mam treningi trzy razy w tygodniu na mase:
... no i oczywiście na każdym treningu ćwiczenia na brzuch.
Zmieniony przez - Lok0 w dniu 2008-03-15 11:30:42
Kliknij naprawdę WARTO!!
http://www.otwieramy.pl/?p=166869
Krzysztof Piekarz