Mam takie pytanie...wie ktos jaki to typ drązku .."podciaganie na drążku wysokim". albo czy ktos wie jaki jest drazek na egzaminach sprawnosciowych do AWF lub szkol wojskowych ub policyjnych. tzn prasty czy wygiety na koncach?
lool
Krzysztof Piekarz
