SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciaganie na drazku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, waze 80kg i mam 181 cm wzrostu i podciagam sie 2 pelne ruchy i chcialbym polepszyc swoje osiagi. Moze mi ktos polecic jakies cwiczenia na polepszenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak już wyzej wspomniano zacznij od podchwytu lub chwytu neutralnego ale nie szerzej niż rozstaw barków,po prostu to najłatwiejsze metody na początek

a sposoby? rób tyle ile mozesz plus negatywy(czyli samo opuszczanie).
Jak często? to już zależy od metody,jedni preferują smarowanie gwintów(choć ja nie ufam tej metodzie) inni klasyczne treningi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
podciaganie na drazku... mozesz tez wzmacniac bicepsy, robic wyciag gorny itd. ale podciaganie najlepiej idzie od podciagania

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2011-02-15 15:01:05

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
niech Ci ktos pomaga przy podciaganiu, powoli coraz wiecej bedziesz sie podciagał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Próbuj podciągania wąsko podchwytem. Jest prostszy co nie znaczy, że gorszy. U mnie lepiej pracują najszersze właśnie przy podchwycie, a nie przy najszerszym nachwycie jak większość robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Jakis podstawek pod drazek i jedziesz pomagajac sobie nogami, a opuszczasz sie powoli i juz bez pomocy nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3296
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/66exRwzq3e0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Tutaj masz pokazane jak powinniśmy trenować gdy mamy mało siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
powinienes bana za to dostac

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3296
mógł by ktoś zamieścić ten film tak żeby można było go widać w poście (i skasować mój post z linkiem do filmu),

Polecam inne filmiki tego Pana , mogą okazać się bardzo przydatne zwłaszcza dla początkujących. Osoba na filmie to Jan Łuka 18sto krotny mistrz polski w trójboju siłowym, 5 krotny mistrz polski w wyciskaniu leząc a także znakomity trener.Na jego stronie jest wiele filmów instruktażowych.Pan Jan jest rekordzistą w podnoszeniu się na drążku z dodatkowym obciążeniem obciążeniem zawieszonym u pasa o wadzę 105 kg.

źródło(trenerOK.pl)


ps jak należy dodać film aby było go widać i można było by go odtworzyć od razu w poście , niestety nie można usuwać swoich postów to nie chcę się bawić metodą prób i błędów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15722
Ja znam dobry sposób. Kiedyś sam nie potrafiłem się podciągnąć ani razu. Rozwiązanie jest proste. Podskakujesz zawisnięty na drążku i bardzo powoli się opuszczasz i znowu podskakujesz i znowu b. powoli się opuszczasz i tak do skutku, aż w końcu zauważysz, że jesteś w stanie się podciągnąć...Sprawdzona metoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Dzięki bardzo na pewno próbuje i nie długo napisze czy dało jakiś efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Chyba idący sezon ma wpływ na wysyp głupich pytań.
Ja ci zadam pytanie
Czy jeśli chcesz być dobry w obieraniu ziemniaków to:
a)Obierasz Ziemniaki
b)Obierasz banany
c)Biegasz po osiedlu krzycząc "Alleluja"
d)Madonna

Podciągaj sie często w ciągu dnia te 2, 3 tak od niechcenia w końcu dasz rade więcej razy sie podciągać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiosełkowanie, podchwytem czy nachwytem ?

Następny temat

Proszę o podanie wymiarów.

WHEY premium