witam ma hantle gryf dlugi lawke drazek i obciazenia
zaczynam cwiczyc wiec staz praktycznie zerowy
oto jakie cwiczenia chcial bym wykonywac 3 razy w tygodniu
klata : rozpietki i wyciskanie 12,10,8,6
biceps : podnoszenie hantli stojac jedno ze skretem i jedno bez 12,10,8,6
triceps:wyciskanie hantli francuskie w siadze oraz pompki w podporze tylem
przedramienia : uginanie nadgarstkow pod chwytem w siadzie
nogi: to przysiady ze sztanga 12,10,8,6
i na brzuch ABS
co o tym sadzicie ?
czekam na opinie pozdrawiam
zaczynam cwiczyc wiec staz praktycznie zerowy
oto jakie cwiczenia chcial bym wykonywac 3 razy w tygodniu
klata : rozpietki i wyciskanie 12,10,8,6
biceps : podnoszenie hantli stojac jedno ze skretem i jedno bez 12,10,8,6
triceps:wyciskanie hantli francuskie w siadze oraz pompki w podporze tylem
przedramienia : uginanie nadgarstkow pod chwytem w siadzie
nogi: to przysiady ze sztanga 12,10,8,6
i na brzuch ABS
co o tym sadzicie ?
czekam na opinie pozdrawiam
Krzysztof Piekarz