SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co na drugi cykl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559
Witam

Koncze wlasnie cykl z odzywka vpx no shotgun, i przydaloby mi sie cos zakupic, i pytanie do was co polecacie ? moj cel to : [masa i siła].
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
shotgun to nobooster :/...
Polecam Ci zwykle mono, sila i wytrzymalosc troche Ci pojdzie, ale na mas enie licz, bo od tego jest dieta.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559
okej a co dodac do kreatyny? moze nitrobolon ? doradzcie mi :), i czy moge wziasc kreatyne i nitrobolon po cyklu z shotgunem ?
takze jezeli tak : to kreatyna + .... ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1912
kup zwykłe mono + dextro juice olimpu ew. mozesz dokupic do tego CP 665g jak masz hajs albo jabłczan
ale zwykłe mono + jakis transporter wystarczy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
taaa...

nie kupuj kreatyny

uloz diete bo bez niej gowno zrobisz

dieta jest najwazniejsza i nikt tego nie podwazy

uloz ja a pozniej mysl o reszcie

Dieta
Trening

Suple+regeneracja

tak powinno byc

edit: a przerwa to gdzie?

napisz mi jaki staz? wiek?

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-01-28 23:13:46

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559
staz bardzo maly, oklo 3 miesiecy, przerwa po czym? 18lat

a poza tym dieta, staram sie, jem bardzo duzo ale moze nie to co trzeba,

Zmieniony przez - penio5 w dniu 2008-01-29 00:15:27

Zmieniony przez - penio5 w dniu 2008-01-29 00:16:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
staz bardzo maly, oklo 3 miesiecy,

zacznij jesc a nie za suple sie bierzesz

przerwa po czym?

i tu widac ze sie zabierasz za cos od dupy strony, kreatyne bierze sie cyklicznie choc ty jej nie musisz bo robiles cykl na NO-boosterze

a poza tym dieta, staram sie, jem bardzo duzo ale moze nie to co trzeba,

ilosc nie rowna sie jakosc wiec jesli chcesz zdobywac mase to idz do dzialu odzywianie i uloz konkretna diete

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559
okej spoko, ale zauwaz to iz w shotgunie nie masz zawarte tyle kreatyny co w normalnej w ns jest kilka rodzaji po troszku a nia majednej konkretnej dawki tak jak powinna byc, i czy nalezsy robic przerwe po shocie i nie brac kreatyny ?

Zmieniony przez - penio5 w dniu 2008-01-29 11:30:17
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn mass stack v universal

Następny temat

Jaki suplement na redukcję

electro
Polecane artykuły