Szacuny
0
Napisanych postów
32
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
559
okej a co dodac do kreatyny? moze nitrobolon ? doradzcie mi :), i czy moge wziasc kreatyne i nitrobolon po cyklu z shotgunem ?
takze jezeli tak : to kreatyna + .... ?
Szacuny
0
Napisanych postów
32
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
559
okej spoko, ale zauwaz to iz w shotgunie nie masz zawarte tyle kreatyny co w normalnej w ns jest kilka rodzaji po troszku a nia majednej konkretnej dawki tak jak powinna byc, i czy nalezsy robic przerwe po shocie i nie brac kreatyny ?
Zmieniony przez - penio5 w dniu 2008-01-29 11:30:17