SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
PLAN A
klatka
-Wyciskanie sztangi na ławeczce 2s po 8 płaska 3 serie
barki
-Wyciskanie hantli 2s po 8
tricepsy
-prostowanie ramion na wyciągu stojąc 2s po 8
plecy
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem 2s po 8
-przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 2s po 8
nogi
-przysiady ze sztangą na barkach 3s po 8
-uginanie nóg w leżeniu 3s po 8
bicepsy
-uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławeczce skośnej 2s po 8

PLAN B
Klatka
-rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 2s po 8 tutaj daj wyciskanie na skosie 3 serie
barki
-wyciskanie francuskie w leżeniu 2s po 8 to ćwiczenie jest na triceps daj podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do mostka
tricepsy
-wyciskanie francuskie sztangielki w leżeniu 2s po 8
plecy
-podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 2s po 8
- ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem 2s po 8 to zamień na unoszenie tułowia z opadu
nogi
-uginanie nóg w leżeniu 3s po 8
-przysiady ze sztangą na barkach 3s po 8 tutaj daj przysiady wykroczne
bicepsy
-uginanie ramion podchwytem stojąc 2s po 8

Na koniec łydki i brzuch a przedział powtórzeń daj 12-8

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99
PLAN A
klatka
-Wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej 3 serie po 8
barki
-Wyciskanie hantli 2s po 8
tricepsy
-prostowanie ramion na wyciągu stojąc 2s po 8
plecy
-ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem 2s po 8
-przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 2s po 8
nogi
-przysiady ze sztangą na barkach 3s po 8
-uginanie nóg w leżeniu 3s po 8
bicepsy
-uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławeczce skośnej 2s po 8
brzuch
-"brzuszki" 2-3s po 8
łydki
-wspięcia na palce w staniu 2s po 8

PLAN B
Klatka
-wyciskanie na ławce skośnej 2s po 8
barki
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do mostka 2s po 8
tricepsy
-wyciskanie francuskie sztangielki w leżeniu 2s po 8
plecy
-podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 2s po 8
- ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem 2s po 8 (niestety nie mogę tego zmienić na unoszenie tułowia bo na siłowni nie ma takiego przyrządu)
nogi
-uginanie nóg w leżeniu 3s po 8
-przysiady wykroczne 3s po 8
bicepsy
-uginanie ramion podchwytem stojąc 2s po 8
brzuch
-unoszenie nóg w leżeniu na skośnej ławce 2-3s po 8
łydki
-wspięcia na palce w staniu 2s po 8

dzięki Rion
jak masz jeszcze jakieś uwagi to pisz:)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
podoba mi sie jednak zadbaj o prostowniki grzbietu albo rób kołyskę (lezysz na brzuchu i unosisz jednocześnie barki i nogi do góry )
lub "dzień dobry" dbaj o prostowniki

pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
jeżeli chodzi o mnie to zamieniłbym podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 2s po 8 na 2s wiosłowania sztangą... jednak sztangielki to izolowane ćwiczenie więc byłbym za sztangą...

no i co do nóg... w obu treningach w tych ćwiczeniach daj w kazdym ćwiczneiu po 2 serie a nie po 3

w planie A zmieniłbym przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 2s po 8 na "Dzien dobry" 2serie... słabo z prostownikami...

trening B --> na klatek daj 3 serie ;) nie 2 ;]

pozdro ;))
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99
na prostowniki grzbietu jeszcze nie wiem co będę robić (tzn kołyska albo "dzień dobry") jeszcze sie zastanowię
a co do tych powtórzeń to jak będę robił i stwierdzę że nie dam rady zrobić 3 serii tak żebym nie mógł kontynuować trening to następnym razem będę robił 2 serie

dzięki za pomoc
jak coś jeszcze budzi wasze zastrzeżenia to piszcie :)
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłę -do poprawy

Następny temat

trening na mase

electro
Polecane artykuły