siemka
zastanawiam sie na samym nitroII i mam pytanko;](mialem juz cykle na mono i CP)
czy jedna pucha 700g wystarczy na jeden cykl??a wogole ile ma trwac ten cykl ??
a poprosilbym o rozpisanie jak dawkowac samo nitro II
z gory dziekuje
zastanawiam sie na samym nitroII i mam pytanko;](mialem juz cykle na mono i CP)
czy jedna pucha 700g wystarczy na jeden cykl??a wogole ile ma trwac ten cykl ??
a poprosilbym o rozpisanie jak dawkowac samo nitro II
z gory dziekuje

Krzysztof Piekarz
