Szacuny
34
Napisanych postów
7667
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
81617
Zrób tak - dopracuj dietę. Dietę masową ma się rozumieć. Pojedź tym Fullem przez miesiąc. Potem oceń efekty. I zobaczymy czy bedziesz chciał wrócić do splita.
Szacuny
2
Napisanych postów
378
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8968
Trenuj zawsze dopóki masz postępy... Żadne tam 4 tygodnie, 8 tygodni, czy 12...
Jeśli ciągle widzisz efekty to nie zmieniaj treningu, rób tylko co 6-7 tygodni tydzień przerwy, ewentualnie rób tak, że 3 tyg normalny trening, później tydzień na ciężarach 50% i znów 3 tyg normalny, itd...
A plan treningowy zmień jak zauważysz brak postępów (u większości to czas ok 7-8 tygodni - ale nie jest to obligatoryjne dla każdego). Każdy ma przecież inny organizm.