Witam. Będe robił lawkę ego typu jak napisał projekt nasz kolega https://www.sfd.pl/Zróbcie_sobie_ławeczkę..._!!!-t179929.html
i teraz moje pytanie. Ja mam 14 lat wzrost 177cm waże 57 kg i jaką kupić sztangę do moich warunków jak się odżywiać i jakie wykonywać ćwiczenia oby moje mięśnie były większe i zeby miec wiecej siły??
i teraz moje pytanie. Ja mam 14 lat wzrost 177cm waże 57 kg i jaką kupić sztangę do moich warunków jak się odżywiać i jakie wykonywać ćwiczenia oby moje mięśnie były większe i zeby miec wiecej siły??
Krzysztof Piekarz
