SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wzrost po 18 latach ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
taki mój kolega ma 18 lat i 160 wzrostu mówił że chciał by urosnąć do 170 jest to możliwe.Dajcie jakieś dobre rady.A jeszcze jedno ćwiczy na siłowni tam sie z nim zapoznałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21926
tak jak wyżej kolego powiedz mu żeby poszedł do endokrynologa i zrobił sobie badanie wieku kostnego, jeśli chciałby mniej więcej wiedzieć jak ma w genach, czy i i le urośnie, do 21 roku życia ma szanse podskoczyć. To ci da jakieś konkretne informacje, mój znajomy urósł 4cm jak miał 19,5 ja w wieku 16 lat czyli równo rok temu miałem 173cm, a teraz mam 180cm, mam jeszcze kości drobne w porównaniu do starszego (182/3cm) więc mój wiek kostny na pewno nie jest jeszcze zakończony, niech ktoś napisze na czym polega takie badanie

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
Wzrost jest zapisany w genach, genów nie przeskoczysz niczym.
Jak długo Twój kolega ćwiczy już na siłowni?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
1 miesiąc
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Widzę, że przyjaźń kwitnie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo śmieszne ale koleś ma naprawde wielki problem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13270
Twój kolega czy Ty?
Ja po 16 miałem prawie tyle co teraz - 198 cm. Teraz już nie rosnę ale podobno niektórzy rosną do 21 roku życia. Kulturysta John Grimek znacznie urósł dzięki ćwiczeniom na wzrost jakie sam wymyślił. Poszukaj tego artykułu na sfd.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13912
jakby miał ze 140 cm to by mógł się przejść do lekarza na leczenie hormonami . . . a tak to nic nie poradzi . . . trzeba się przyzwyczaić . . . teoretycznie do 21 roku jeszcze można rosnąc, kwestia bardzo osobliwa . . ziom z klasy w wieku 18 lat urósł 9 cm w 6 miechów. . tak nagle

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/JOHN_GRIMEK-CZY_MOŻNA_UROSNĄĆ_-t37943.html 
znalazłem sam chyba wyprubuje ten sposób
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4912
zależy jakich ma rodziców
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13270
Wypróbuj, wypróbuj. Sam bym to zastosował żeby być jeszcze wyższym jakbym, miał czas.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30270
Wszystko zależy jakich miał dziadków bo co drugie pokolenie sie patrzy:D . Ja jak miałem 16 to nadwyraz urosłem niestety tylko w góre ( w szerokość jakoś nie poszło ale teraz nadrabiam :D ) ogółem już nie rosne zresztą 190cm to chyba wystarczy co nie ??

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palenie papierosów

Następny temat

Kto to jest?

electro
Polecane artykuły