TRENING 15A
1.Wyciskanie sztangi lezac (glowa w dol) 15x20kg; 15x30kg; 15x40kg (ost. 15x37,5kg)
2.Wyciskanie sztangielek siedzac 15x8kg - 3 serie (ost. 15x6kg) REKORD!
3.Wioslowanie sztanga 15x38,5kg (ost. 15x31kg) REKORD!
4.Wyciskanie polowiczne wasko 15x37,5kg - 2 serie (ost. 15x32,5kg) REKORD!
5.Mlotki 15x6kg - 2serie (ost. 15x5kg)
6.Prostowanie nog 3 serie
7.Uginanie 2 serie
KOMENTARZ:
Wyciskanie lezac zrobilem dzis glowa w dol, bo plaska zajeta, a cos w drugiej lawce regulacja skosu nie dzialal, wichajster sie urwal, czy cos i bylo na lekkim skosie %) poszlo przyzwoicie, latwiej niz by bylo na plaskiej, a i klatke bylo lepiej czuc.
Wycisk na barki z zapasem, ale nieduzym.
Wioslo ciezko, dodalem 7,5kg omylkowo, wrrr. Mialo byc 33,5kg :/ Nastepnym razem bedzie 33,5kg.
Wycisk wasko tez troche ciezko i tez zwalilem, bo mialo byc 35kg, a dalem 37,5kg, bo myslalem, ze dwa tygodnie temu bylo 35kg.
Mlotki pierwsza seria latwo, druga sporo trudniej.
Nogi ok.
Ogolnie trening zwalilem przez ciezary, mialem przed treningiem zobaczyc jakie powinny byc ciezarem, ale nie mialem czasu i robilem z pamieci i lipa.:-/