SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EM1L / DZIENNIK - Dalsza ,,jazda od poczatku'' ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENINH 15B (3)

1.Drazek podchwytem 4x; 4x; 4x (ost. 3x; 3x; 3x)
2.Wyciskanie sztangi na skosie 15x30kg - 2 serie
3.Wyciskanie sztangi na barki od czola 15x30kg - 2 serie
4.Przysiady ze sztanga na barkach 15x30kg - 3 serie
5.Wspiecia na palce stojac 45x50kg - 2 serie
6.Uginanie ramion ze sztanga 15x19kg - 1 seria
7.Prostowanie ramion na wyciagu 15x5szt - 2 serie

KOMENTARZ:

Drazek poszedl przyzwoicie, ale po tym, jak ostatnio poszedl przyjemnie i lajtowo myslalem, ze dzis pojdzie lepiej.

Wyciskanie na skosie... grr. jak ja nie lubie 15tek %) ciezar maly, niemal zaden, a i tak lipnie szlo, niby latwo, ale jednak ciezko. %)

Wyciskanie na barki lajt.

Przysiady tez lajt, chociaz zmeczyly.

Wspiecia ok.

Biceps robilem dlugim gryfem (19kg), wszystkie krotkie/normalne byly zajete, kazdy robil bica/trica.. hrhrhr, na nastepnym treningu bedzie 17,5kg.

Triceps lajt.

Szybki trening, ale jednak nie jestem w pelni zadowolony, powinno latwiej isc.

W czwartek bedzie lepiej na 10A.


Yarek

a jak

Zmieniony przez - EM1L w dniu 2007-11-20 19:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 429
Ziomus respekt!

Jak dla mnie, twoje staranie sie dla mnie nieziemsko liczy, mam podobne problemy, ale staram sie i daje rade...

Nie wiem czy umiał bym tak jak Ty trzymac ten artykuł:)

Śmierć chroni od miłości, a miłość od śmierci:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuyaviya

niby tak

Skoab

dzieki z tym, ze wydaje mi sie, ze troche przesadzas,
co to za starania? trening? robie, bo lubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Yarek - wiem wiem bo sam sie na to maksymalnie wpieniam, po cyklu super forma (jak na mnie ) przez jeszcze 2 dni, po tygodniu widzi mnie kumpel i pytanie co ja zrobilem ze juz spadlem

jedyne wyjscie dla ekto widze na pomodzeniu z pewnymi zabawkami i moze sie kiedys na to zdecyduje. a narazie sprobuje jeszcze zrobic ile dam rade na suplach tyle ze nie bede robil typowych krotkich cykli tylko jechal na stalej dawce przez np pol roku. a Tobie jednego zazdroszcze, super bf i malego pasa


Emil - arni w wersji 80kg ? joke. dupa w troki i ognia. nie cwicze obecnie, mam 50000 innych rzeczy na lbie i jeszcze kolano regeneruje

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hrhr,

regeneruj sie, zbieraj sily i jazda,

licze, ze na Mr.O 2015 sie spotkamy
albo chociaz Mr.Universe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja bede podlogi zamiatal a Ty bedziesz za wieszak na ubrania robil

ok lece dalej, off spam

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


za***iste ambicje. %)

off top? przeciez Mr.O jest moim sportowym celem, a ten dziennik (temat) ma w tym pomoc

/koniec spamu %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 10A

1.Wyciskanie sztangi lezac 10x30kg; 10x35kg; 5x40kg; 10x45kg
2.Wyciskanie sztangielek siedzac na barki 10x7kg - 3 serie
3.Wioslowanie sztanga 10x33,5kg - 3 serie
4.Unoszenie tulowia z opadu 10x0kg; 10x10kg; 10x10kg
5.Wyciskanie sztangi wasko 10x35kg - 2 serie
6.Mlotki 10x6kg - 2 serie
7.Prostowanie nog siedzac - 2 serie
8.Uginanie nog lezac - 3 serie

KOMENTARZ:

Wyciskanie lezac latwo, z zapasem, ale tak sobie mysle, ze na poczatku treningu moglem bardziej zanizyc, no, ale zobaczymy jak bedzie szlo.

Wycisk na barki latwo.

Wioslowanie sztanga tez dosc latwo, troche ciezej niz wycisk na barki.

UT ok.

Wycisk wasko z zapasem na jakies 2-3 powtorzenia. Fajne cwiczenie.:)

Mlotki latwo.

Prostowanie ok, gdyby nie noga, ktora nie pozwolila na wykonanie 3 serii (zderzylem sie nogami z kolesiem podczas meczu w gale)

Uginanie ciezko ( ciezaru nie pisze, bo robie na maszynie i nie wiem, ile tam jest)

Rozgrzewek nie pisze, ale robie - zalezy w jakim cwiczeniu, np. w wioslowaniu byly 3 serie na mniejszym ciezarem po 10 powtorzen, a w mlotkach tylko 1 seria mniejszym ciezarem, bo biceps i tak byl juz dosc rozgrzany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 5B

1.Drazek waskim podchwytem 5x; 5x; 4x (ost. 4x; 4x; 4x)
2.Wyciskanie sztangi na skosie 5x45kg - 3 serie
3.Wyciskanie sztangi siedzac od czola 5x47,5kg - 3 serie
4.Uginanie ramion ze sztanga 5x22,5kg - 2 serie
5.Wyciskanie francuskie sztangi lezac 5x22,5kg - 1 seria
6.Unoszenie tulowia z opadu 15x10kg - 2 serie

KOMENTARZ:

Rozgrzewek nie pisze, ale robie, np. w wyciskaniu na skosie bylo 5x20kg; 5x30kg; 5x35kg; 5x40kg i dopiero serie na normalnym ciezarze, duzo serii wychodzi, ale to tylko rozgrzewkowe, wiec wiadomo rozgrzewki najwazniesjze, hrhr :D

Drazek: pierwsza seria z lekkim zapasem, druga seria bez zapasu, trzecia seria tylko 4 powtorzenia...

Wyciskanie na skosie przyzwoicie, na 5tkach nawet przyjemne cwiczenie, tylko na 10tkach i 15tkach nieznosne %)

Wycisk na barki niby latwo, ale jak robie od czola to czuje dyskomfort. :-/ Nie wiem, czy nie zmienie na od czubka glowy.

Bic lajtowo.

Na trica mialo byc prostowanie na wyciagu, ale wszystkie wyciagu pozajmowane i inne drazki zamontowane, w ogole tlok byl nie dalo sie robic, wiec wzialem sztange i zrobilem francuza, ostatnia seria 5x22,5kg, tak jak uginanie. Niby latwo, ale lokiec jeszcze troche przeszkadza w tym cwiczeniu.

UT OK.

Siadow i wspiec nie zrobilem, straszny tlok na silce, sprzet pozajomwany, musialbym dlugo czekac strasznieee, echh - lipa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOPIERO ZACZYNAM

Następny temat

Brzuch

WHEY premium