SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mój plan - proszę o oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kuro z działu Trening dla początkujących.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
Witam mam 16 lat i chciałbym zacząć trenować.Ułożyłem sobie z grubsza plan, którym zamierzam się kierować.Będę wdzięczny jeżeli udzielicie mi jakiś wskazówek lub ewentualnie poprawicie go :)Moim celem jest : siła i wytrzymałość

Na początku zamierzam robić 2 serie wszystkich ćwiczeń po 8 powtórzeń, następnie stopniowo je zwiększać :

Poniedziałek, czwartek, sobota (siła) :
1.pompki na taboretach
2.uginanie rąk podpierając się rękami na krześle.Nogi w górze
3.podciąganie się na drążku
4.ćwiczenie na uda ,, przy futrynie ''
5.przysiady
6.jakieś ćwiczenia n brzuch z a6w

wtorek, piątek (wytrzymałość)
np. pływanie, jogging, jazda na rowerze itp. na każdy inny dzień co innego po ok 1h na dzień.

ponadto przed i po każdym treningu stretching ok 30 min - 45 min.

co do diety nie mam jakiś planów.Będę starał jeść w równych porach.Mam małą nadwagę więc nie zamierzam nic budować.

Proszę zważyć na to, że tak jak w opisie jestem dopiero adeptem sportu ;) Układając plan kierowałem się książką O. Lafay'a ,,Trening siłowy bez sprzętu''

Z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
Pomoże mi ktoś ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
czy mógłby się ktoś wypowiedzieć ?? Jak nie to usuńcie temat, ale może ktoś coś powie ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3301
nie masz gdzies silowni? tylko na futrynach cwiczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
@ Właśnie o to chodzi, że nie.Ani nie mam też sprzętu.Taki plan wymyśliłem . Czy może być ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10721
jak masz ksiazke lafaya to czemu tworzysz plan na jej podstawie, a nie dokladnie taki jak tam rozpisano?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
ponieważ trochę go zmodyfikowałem, bo nie jetem w stanie wykonywać takich rzeczy.Dobra możecie usunąć temat, postaram się podstosować pod ten plan w książce, może się uda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10721
specjalnie duzo to go nie zmodyfikowałeś. o ile dobrze pamietam, zamieniłeś tylko wyskoki, na przysiady, i odjeles pompki na triceps przy ścianie, i zamiast zwyklych spiec brzucha chcesz ktores z a6w. nie wiem czemu ta okrojona wersja mialaby byc latwiejsza. idz planem z tej ksiazki, bo dzieki temu nie bedziesz sie krecil w miejscu, caly czas wiadomo co robic zeby byly postepy. ta ksiazka jest wymarzona dla domatora, ktory czesto nie wie w ktorym kierunku isc z cwiczeniami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 412
dobra dzięki za odpowiedzi postaram się iść tym planem.dałem soga

Zmieniony przez - KontrATAK w dniu 2007-12-11 09:40:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1585
trening wytrzymałościowy powinien trwac najwyzej 40 min. jezeli jestes poczatkujacym to zacznij od 20 min i stopniowo zwiekszaj czas treningu

stretching wystarczy jezeli bedziesz ro bil 15min

> "All of your dreams come true, if you have courage to pursue them" <

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam przyrządu do ćwiczeń mięśni brzucha!!!

Następny temat

Ej w HST na biceps i triceps tez progresja ?

Shoty
Polecane artykuły