Witam, mam prośbę do ludzi którzy znają się w temacie suplementacji w kwestii wspomagania koncentracji/pamięci. Proszę o ocenę mojej rozpiski oraz o ewentualne sugestie co zmienić lub dodać.
Rano (naczczo) - Porcja "Psychotropin"
do śniadania - Witaminy Olimp Multiple sport + Wit C(500mg) + Lecytyna 1200mg(kapsulki) + 1tab Gotu Kola + 2kps Omega 3 GOLD
Drugi posilek - 1kps. Lectyna 1200mg + 1 tab. filomag b6
30min przed trzecim posilkiem - 3kps. ALC(olimpa) + 2kps. Tyrozyny Hi-Tec
do trzeciego posilku - 1kps. Lecytyna 1200mg + 1 tab.filomag b6
do czwartego posilu - 2kps. Omega 3
do piatego posilku - 1 tab. Wit C (500mg)
przed snem - 1kps. MZB(olimpa) + 1tab. filomag b6
Rano (naczczo) - Porcja "Psychotropin"
do śniadania - Witaminy Olimp Multiple sport + Wit C(500mg) + Lecytyna 1200mg(kapsulki) + 1tab Gotu Kola + 2kps Omega 3 GOLD
Drugi posilek - 1kps. Lectyna 1200mg + 1 tab. filomag b6
30min przed trzecim posilkiem - 3kps. ALC(olimpa) + 2kps. Tyrozyny Hi-Tec
do trzeciego posilku - 1kps. Lecytyna 1200mg + 1 tab.filomag b6
do czwartego posilu - 2kps. Omega 3
do piatego posilku - 1 tab. Wit C (500mg)
przed snem - 1kps. MZB(olimpa) + 1tab. filomag b6
Krzysztof Piekarz
