Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
witam
Mam taką propozycję- przydałoby się pogrubić wszystkich tych którzy są na liście znawcy w danym dziale tematycznym, część jest pogrubiona ale nie wszyscy dlatego Ci którzy są wyszczególnieni i mają np. powyżej 60sogów powinni być pogrubieni.
Szacuny
14
Napisanych postów
3058
Wiek
57 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
36772
jestem przeciw, jeśli mnie pamięc nie myli to były akcje wymiany sogów we wszystkich działach ,więc czasami nie sa one w pełni miarodajne ,natomiast
na pogrubienie faktycznie trzeba zasłużyć aktywnością i wiedzą w temacie
i jak na razie ten system się chyba sprawdza
Szacuny
123
Napisanych postów
34575
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
195972
Przeciw Pogrubienie to swego rodzaju wyróżnienie a zobacz, ile osób w Szatni lub w Humorze ma po tyle SOGów. I tak się wyróżniają znawcą, specjalistą czy ekspertem...
Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne "Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Przeciw
Ponad to uwazam obecny system ( znawca, specjalista, expert) za średni
Kazdy kto otrzyma wymagana ilośc głosów awansuje, czy to dobre i sprawiedliwe
Ktoś kto długo jest na forum i wypisuje bzdury i od czasu do czsu odstaje soga na taki sam stopień jak ktos kto pisze mało a konkretnie
Przykład:
specem ( czyli 50 sog) moze byc ktos kto na 3500 swoich wypowiedz( z czego wiekszość głupkowata lub bez sensu ) i taki sam status ma ktos kto ma 500 wypowiedzi ale bardzo konkretnych
Uwazam ze powinien byc brany pod uwage stosunek sogów do wypowiedzi w przyznawaniu tytułów
To taka moja skromna uwaga.