SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pogrubienie dla wszystkich znawców

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
Mam taką propozycję- przydałoby się pogrubić wszystkich tych którzy są na liście znawcy w danym dziale tematycznym, część jest pogrubiona ale nie wszyscy dlatego Ci którzy są wyszczególnieni i mają np. powyżej 60sogów powinni być pogrubieni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 81052
ekhm nie kazdy

Wchodzcie i glosujcie na mnie sog w kazdym dziale https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51715 

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10032 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59628
No nie zbyt dobry pomysł, bo prędzej czy później każdy będzie pogrubiony i nie będzie to nic szczególnego.

Moderator Działu Komputery

hrhr

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 63603
jestem na nie !! pogrubic mozna tych co sie wyrozniaja!

NIE MA ZBRODNI BEZ KARY!!
*PLACEK
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma racje placek ale nikturzy sa mądrzy ale nikt ich nie wyróżnia i sa nie dcenioni.

<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 57 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 36772
jestem przeciw, jeśli mnie pamięc nie myli to były akcje wymiany sogów we wszystkich działach ,więc czasami nie sa one w pełni miarodajne ,natomiast
na pogrubienie faktycznie trzeba zasłużyć aktywnością i wiedzą w temacie
i jak na razie ten system się chyba sprawdza

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20273
Tak jak poprzednicy, jestem przeciw.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 81052
to mnie pogrobcie

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 41205
jestem przeciw....
co to za problem wejsc np. do posta "5 gwiazdak" i nazbierac 100 sogow???
P.S
Czyzby MalyPkare to nowe wcielenie minipakera ???

Pozdrawiam!

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja i tak jestem już gruby

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Przeciw Pogrubienie to swego rodzaju wyróżnienie a zobacz, ile osób w Szatni lub w Humorze ma po tyle SOGów. I tak się wyróżniają znawcą, specjalistą czy ekspertem...

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciw
Ponad to uwazam obecny system ( znawca, specjalista, expert) za średni
Kazdy kto otrzyma wymagana ilośc głosów awansuje, czy to dobre i sprawiedliwe
Ktoś kto długo jest na forum i wypisuje bzdury i od czasu do czsu odstaje soga na taki sam stopień jak ktos kto pisze mało a konkretnie
Przykład:
specem ( czyli 50 sog) moze byc ktos kto na 3500 swoich wypowiedz( z czego wiekszość głupkowata lub bez sensu ) i taki sam status ma ktos kto ma 500 wypowiedzi ale bardzo konkretnych
Uwazam ze powinien byc brany pod uwage stosunek sogów do wypowiedzi w przyznawaniu tytułów
To taka moja skromna uwaga.


spec. suplement

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-11-14 16:32:00
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VICTORIA!!!!!

Następny temat

Pogrubienie

electro
Polecane artykuły