SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogrubienie dla Xero

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Witam modow i przechodze do rzeczy
mam propozycje co by zrobic grubasem jezeli mozna to modem Xero! WHY?? becouse siedzi u mnie w dziale i daje niezle wskazowy a przydala by mi sie pomoc!
Jestem w Spain i nie moge codziennie sprawdzac dzialu!!!
Hansiu mi pomaga z czego jestem bardzo zadowolony ale moze by tak przynajmniej dac Xero grubasa????

glosujcie i sie zobaczy

btw !!!!Pozdrowienia from Spain!!!


'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pogrubienie za udzielanie się na TARGOWISKU ???
Jak dla mnie to nie za bardzo

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
osobiscie mi to wisi, ale obiektywnie- status doradcy by mial na calym forum, w kazdym dziale, bo jak narazie to kazdy bold jest niby pogrubiony w jakims dziale, ale w rzezywistosci jest nim w kazdym...targowisko spoko dzial- nie zajrzalem tam ani razu a zreszta niech se ma...

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
To ja już sam nie wiem co maja oznaczać te pogrubienia.Wg. mojej teorii jestem przeciw.




Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
Witam
Sam Glod napisal ze niema za bardzo czasu i ze potrzebna jest pomoc wiec co szkodzi na przeszkodzie???mozna powiedziec ze wiekszosc czasu spedzam wlasnie w targowisku imysle ze jesli juz trzeba jakos pomoc to pomogam taka prawda a sami wiecie ze duck-man niebywa od pewnego czasu w tym dziale...a Glod bedac w Hiszpie tez niema czasu wiec...

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem przeciw sory ziomal taka jest prawda niepotrzebujemy młodych gniewnych , sory



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pogrubienie - tak ; mod - nie



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
to o to chodzi by mnie POGRUBIC a nie modowac
Glod sam wyraza taka potrzebe
a on wie chyba najlepiej czy jest ktos potrzebny czy nie i kto by sie do tego nadawal najlepiej

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
Na modowanie wiedzialem ze na razie i tak niemam szans choc twierdze ze bylbym sie dobrze sprawowal, ale wiem jak jest
Wiec prosze o pogrubienie chciasz w tym dziale

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Pogrubienie jest na całe forum a nie na jeden dzial.Nie żebym był zlośliwy ale to jest forum kulturystyszne, pogrubienie powinno się dostawać w treningu,suplementacji,odżywianiu i dopingu(w ogóle jestem przeciwny temu działowi ale jak już jest to powinno też tam być pogrubienie żeby było wiadomo kto się zna).
A co ma do tego targowisko???Co tam mozna doradzać i jaką szczególna wiedzę trzeba posiadac żeby być tam pogrubionym?




Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
forum jest 1 dzieli sie na wiele dzialow i kazdy dzial powinien miec te same prawa...

Wchodzcie i glosujcie na mnie sog w kazdym dziale https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51715 

Moderator na emeryturze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ortografia

Następny temat

Prosze o zdjęcie moda !

WHEY premium