SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak zrobić rzeżbe klatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588
Jak zrobić rzeżbe klatki piersiowej zeby była fajnie zarysowana jakie cwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588


chciałbym zeby wygladała tak jak na fotce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
Rzeźbę robi się stosując odpowiednią DIETĘ.

Swoją drogą - żeby rzeźbić, trzeba mieć co.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16916
Wyciskanie na ławce prostej, skośnej.
Wyciskanie hantli

Poprostu podstawowe ćwiczenia.
Wpisz w wyszukiwarce trening na rzeźbe - na pewno cos znajdziesz.

Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588
Wiesz ja klate mam zrobiona tylko niema ona zarysu tzn boki i doł
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
KAROL_PL
Z tym że takie coś jak trening na rzeźbę nie istnieje.
Można na tym samym planie zdobyć albo kilogramy masy albo tracić tłuszcz - jak mówiłem ważna jest dieta.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588
Ale chodzi o zarys tej klatki doł i boki!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
Ale jak masz ją otłuszczoną to nie będziesz miał zarysu.
A o ile dobrze Cię rozumiem to po prostu zainteresuj się ćwiczeniami na dół klatki... np wyciskanie głową w dół...

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588
niema otłusczonej tylko jakoś kurde niema ona zarysu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
niema otłusczonej tylko jakoś kurde niema ona zarysu

To po mojemu, masz słabą klatkę po prostu. Nie bierz tego jako "widać leszczu jesteś" bo nie takie mam intencje. Spróbuj wyciskania głową w dół, albo innego ćwiczenia na dół klatki.
I jak możesz to zapodaj fotkę, zobaczymy jak to wygląda.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588


tak to wyglada miej wiecej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy trening na MASE

Następny temat

zmiana planu...

electro
Polecane artykuły