Witam!
Ogólnie należy brać kreatynę (w moim przypadku mono, ale chyba każdą inną także) na czczo i odczekać z pół godziny na śniadanie, tak? Ja jednak muszę wyjeżdżać z domu kilka minut po 7 i musiałbym b.wcześnie wstawać żeby móc jeść w taki sposób. Moje pytanie: Lepiej zażyć kreatynę na czczo i zaraz po niej śniadanie czy odwrotnie? Ma to w ogóle sens?
Pozdrawiam
Ogólnie należy brać kreatynę (w moim przypadku mono, ale chyba każdą inną także) na czczo i odczekać z pół godziny na śniadanie, tak? Ja jednak muszę wyjeżdżać z domu kilka minut po 7 i musiałbym b.wcześnie wstawać żeby móc jeść w taki sposób. Moje pytanie: Lepiej zażyć kreatynę na czczo i zaraz po niej śniadanie czy odwrotnie? Ma to w ogóle sens?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

i przyjmuje teraz kreatyne bardzo fajnie dziala