MARC25
jak twoj angielski?
chcialbym podeslac art.o treningu dla ciebie.
pozdrawiam.
PS.
za bardzo nie bierz sobie do serca,co tutaj niektorzy probuja ci wmowic.
jesli bedziesz cwiczyc same aeroby,to owszem,bedziesz mniejsza,ale twoje cialo nie bedzie jedrne.
ciezki trening silowy-to podstawa,takze dla kobiet.tutaj nie ma zadnej roznicy.
tak samo musisz zwiekszac swoj poziom sily(przyda sie bardzo w zyciu codziennym) i mase miesni(oczywiscie tam,gdzie bedziesz chciala-nikt nie jest idealny,a najwazniejsze sa proporcje.to ksztaltowanie ciala,to wlasnie kulturystyka)
i jeszcze jedno!
im wiecej masz masy miesniowej na swoim szkielecie,tym szybciej twoj organizm spala tluszcz.
(wiem,ze ta masa miesniowa troszeczke cie niepokoi,ale spoko.
kobiety maja bardzo
niski poziom testosteronu i rozwoj przesadny umiesnienia(taki,jak u kulturystek,czy innych sporsmenek)-tobie nie grozi,chyba,ze z dopingiem(sterydy).)