SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaki trening dla kobiety?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 250
Jestem 25 letnią kobietą trenuje od 2 lat ..biegam, chodze na spining i siłownie (3 raz w tygodniu)! waże 56 kg przy 160cm wzrostu jestem dość szczupła mój poziom tkanki tuszczowej to 20% wiec jak na kobiete to chyba w normie ale chciała bym go zmniejszyć !szukam pomocy w ułożeniu planu treningowego i suplementacji aby zamienić mój tuszczyk w mieśnie głownie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5942
jestescie super babki!
tak trzymac.
pozdrawiam i ciesze sie,ze w jakis sposob moglem pomoc.dzieki!

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12479
W tym celu najlepiej odwiedzić dział Fitness i tam pytać, bo tutaj mamy fachowców od budowania szerokich pleców, grubych kabli, karków i klat. :)
Coś jednak można spróbować podpowiedzieć, a więc:
-suplementacja nie będzie jeszcze przy takim bf potrzebna moim zdaniem, wystarczy odpowiednia dieta. Tzn. z ujemnym bilansem kalorycznym.
-do zrzucania tłuszczyku służą ćwiczenia aerobowe, a nie siłowe ale to pewnie już wiesz.
-staraj się biegać naczczo.
Pozdrawiam!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 250
Dzięki za rady Jestem zaskoczona że tek szybko... co do tego treningu siłowego to myśle że odrobina nie zaszkodzi bo nie chodzi mi by mieć wychudzoną selwetke tyko troszkę mieśni zamiast tuszczyku a dieta masz racje to podstawa i napewno zastosuje sie do tej rady + aeroby Dzieki!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12479
He, he tutaj na wyścigi się odpowiada kobietom.
Wydaje się mi, że dla kobiecej lekko muskularnej sylwetki wystarczy aż nadto trening fitness.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5942
MARC25
jak twoj angielski?
chcialbym podeslac art.o treningu dla ciebie.
pozdrawiam.
PS.
za bardzo nie bierz sobie do serca,co tutaj niektorzy probuja ci wmowic.
jesli bedziesz cwiczyc same aeroby,to owszem,bedziesz mniejsza,ale twoje cialo nie bedzie jedrne.
ciezki trening silowy-to podstawa,takze dla kobiet.tutaj nie ma zadnej roznicy.
tak samo musisz zwiekszac swoj poziom sily(przyda sie bardzo w zyciu codziennym) i mase miesni(oczywiscie tam,gdzie bedziesz chciala-nikt nie jest idealny,a najwazniejsze sa proporcje.to ksztaltowanie ciala,to wlasnie kulturystyka)
i jeszcze jedno!
im wiecej masz masy miesniowej na swoim szkielecie,tym szybciej twoj organizm spala tluszcz.
(wiem,ze ta masa miesniowa troszeczke cie niepokoi,ale spoko.
kobiety maja bardzo niski poziom testosteronu i rozwoj przesadny umiesnienia(taki,jak u kulturystek,czy innych sporsmenek)-tobie nie grozi,chyba,ze z dopingiem(sterydy).)

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12479
Hardgainer pijesz do mnie?
Ja wcale nie zabraniam dziewczynie szarpać żelaza, tylko przypominam, że spalanie tkanki tłuszczowej osiągniemy aerobami.
Z kolei Ty nie przesadzaj, bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić kobietę robiącą ciężkie przysiady, MC, biorącą na klatę swoją masę ciała ;)
Pozdrawiam

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5942
...i znowu te glupie stereotypy!

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2235
hakeem - ja sie nie znam, jestem zielony, niewiele naprawde wiem, ale jak ktos pisze glupoty takie jak

"biegaj na czczo"

to mnie skręca... NIE biega sie na czczo... NIE cwiczy sie na czczo, bo to powoduje ubytki w tkance miesniowej i gorzej palisz tluszcze niz po dobrze ulozonym sniadaniu...

Ogolnie to polecam specjaliste, ktory firmuje swoje rady nazwiskiem i tytułem z uczelni wyższej... Inaczej bedziesz trafiac na takie farmazony...

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na czczo spalanie tłuszczu jest większe, glikogen jest uszczuplony, a jak czegoś jest mało to organizm to oszczędza. Jednak jest to nieopłacalne bo spalanie mięśnia jest wielorako nasilone, dlatego lepiej biegać po posiłku a nie na czczo.
Twoje zdanie więc że spalanie tłuszczu jest lepsze po posiłku jest błędne. Odpowiednio wywnioskować należy że: katabolizm mięśni będzie mniejszy po posiłku, daje to mniejsze efekty również w spalaniu tłuszczu podskórnego, ale lepsze jeśli chodzi o proporcje tłuszcz:mięsień
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2235
say what?? czyli tluszcze tak sie same z siebie dobrze pala i jest wypas... nie dziala to lepiej po odpowiednim jedzonku?? mhmm... no nie no... ja sie nie znam i nie bede sie klocil - tluszcze najlepiej pala sie jak jestesmy na czczo, bo nie potrzeba nam niczego do tego...

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wixa dobre masz myślenie, na czczo bieganie jest błędne. Ja tylko sprostowałem Twoją wypowiedź
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza Dieta! POMOCY! Jestem Zielony;(

Następny temat

jak pozbyć się zbędnego tuszczyku??

electro
Polecane artykuły