Witam wszystkich.Mam pare pytań licze na profesionalne odpowiedzi.A wiec zaczałem ćwiczyć w DOMU i ćwicze juz ok 3 tyg i chciałbym sie dowiedziec czy dobrze sobie rozpisałem ćwiczenia oraz czy dam mi coś KREATYNA MEGA CPAS 1250 Olimpa jesli będe ją brał 4 kapsy po treningu??(wystarczająca ilośc?) Czekam na odpowiedzi i na ewentualne poprawi do planu treningowego i porady.Zaznaczam ze chce robic trening na mase.
Poniedziałek i Czwartek:
Biceps:
1.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI SIEDZĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ" NADGARSTKA): 4 serie po 10 powt.
2.UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO: 4 serie (12,10,8,6 powt.)
3.UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC: 4 serie (12,10,8,6,4 powt.)
Barki:
1.Unoszenie sztangielek bokiem w górę: 4 serie po 8 powt.
2.Wyciskanie sztangi zza głowy: 4 serie po 8 powt.
3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 4 serie po 8 powt.
Grzbiet:
1.WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY": 4 serie (14,12,10,8,6 powt)
Wtorek i Piątek:
Triceps:
1.WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGIELKI W LEŻENIU: 4 serie po 8 powt.
2.POMPKI W PODPORZE TYŁEM: 4 serie po 8 powt.
3.WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE: 4 serie po 8 powt.
Klatka:
1.WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA "ŁAWCE" POZIOMEJ: 4 serie po 12 powt.
2.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA "ŁAWCE" POZIOMEJ: 4 serie (12,10,8,6,4 powt)
3.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA "ŁAWCE" POZIOMEJ:4 serie po 12 powt.
*Jesli chodzi o hantle to jak narazie nie mam za bardzo możliwosci zwiększania cięzaru wiec robie jak najwiekszym jaki mam dostępny
Zmieniony przez - Ghost1916 w dniu 2007-11-09 14:09:06
Poniedziałek i Czwartek:
Biceps:
1.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI SIEDZĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ" NADGARSTKA): 4 serie po 10 powt.
2.UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO: 4 serie (12,10,8,6 powt.)
3.UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC: 4 serie (12,10,8,6,4 powt.)
Barki:
1.Unoszenie sztangielek bokiem w górę: 4 serie po 8 powt.
2.Wyciskanie sztangi zza głowy: 4 serie po 8 powt.
3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 4 serie po 8 powt.
Grzbiet:
1.WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY": 4 serie (14,12,10,8,6 powt)
Wtorek i Piątek:
Triceps:
1.WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGIELKI W LEŻENIU: 4 serie po 8 powt.
2.POMPKI W PODPORZE TYŁEM: 4 serie po 8 powt.
3.WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE: 4 serie po 8 powt.
Klatka:
1.WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA "ŁAWCE" POZIOMEJ: 4 serie po 12 powt.
2.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA "ŁAWCE" POZIOMEJ: 4 serie (12,10,8,6,4 powt)
3.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA "ŁAWCE" POZIOMEJ:4 serie po 12 powt.
*Jesli chodzi o hantle to jak narazie nie mam za bardzo możliwosci zwiększania cięzaru wiec robie jak najwiekszym jaki mam dostępny
Zmieniony przez - Ghost1916 w dniu 2007-11-09 14:09:06
Semper Invicta, Semper Heroica
Krzysztof Piekarz