SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mieszanie carbo z bialkiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5306
sa jakie przeciwskazania zeby zmieszal carbo olimpu z bialkiem olimpu w 1 szajkerze? lglutamina jeszcze

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
nie ma

pilem carbo bxa pomaranczowe z bezsmakowa ostrowia i wchodzilo bardzo dobrze

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2007-11-08 18:52:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 605 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5306
smak mnie nie interesuje pije bez oddechu jednym duszkiem

Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24197
moze glupie pytanie ale... nie cierpie gainerow ani bialek z woda. Carbo z ostrowia i mlekiem da rade? :P
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Nie da rady miałem białko bezsmakowe wpc dodałem carbo pierw z woda mało sie nie pospawałem poxniej z mlekiem tez nie dało rady ale zalezy co lubisz

Carbo z woda jest dobre
ostrowia z woda nie jest dobra

Ale nierozumiem co masz do gainerow i Białek lepszej klasy mi np SP 80 czekoladowe Z woda bardzo smakowało


Maslana_22 lepiej kup maltodekstryny bezsmakowe gdzies na allegro i dodawaj do białka
A najlepiej to BUlLKa lub gainera
No ale jeśli hardcorowo do tego podchodzic i dasz rade to nie ma zadnych przeciwskazan

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-11-08 19:19:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24197
zrobilem sobie raz monster massa czekoladowego z woda to myslale, ze sie zbełtam :P

a do ostrowii kiedys dodawalem sobie taki proszek do robienia lodow. Jak robia lody wloskie to wsypuja do maszyny proszek, wode albo mleko (wode - bo taniej) i wychodzi lód wloski . No i walilem mleko, ten proszek i ostrowie na noc i po jakis 2 tygodniach pan oponka mnie nawiedzil xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
a jak masz kase to Vitargo :)
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jak smak ci nie przeszkadza to mieszaj sobie carbo z bialkiem, tez tak kiedys robilem (ostrowia o aromacie truskawkowym i carbo truskawkowe - mi bardzo smakowalo).
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Po co vitargo ?


Do ostrowi mogles dodawac troszke gorzkiego kakao i słodzik na bazie sacharyny ja tak robile mz białkami bezsmakowymi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
Zamiast carbo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbity zbrylony Cell pump czy to normalne ?

Następny temat

CP + Mono

electro
Polecane artykuły