Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl
...
sa jakie przeciwskazania zeby zmieszal carbo olimpu z bialkiem olimpu w 1 szajkerze? lglutamina jeszcze
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Smakowe --- lepiej kup Bulka i pij ze smakiem
...
nie ma
pilem carbo bxa pomaranczowe z bezsmakowa ostrowia i wchodzilo bardzo dobrze
Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2007-11-08 18:52:28
pilem carbo bxa pomaranczowe z bezsmakowa ostrowia i wchodzilo bardzo dobrze
Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2007-11-08 18:52:28
...
smak mnie nie interesuje pije bez oddechu jednym duszkiem
Ja nie pękam - idę w śmierć ot tak - Na Krótką Koszule
www.armia-krajowa.com.pl
...
moze glupie pytanie ale... nie cierpie gainerow ani bialek z woda. Carbo z ostrowia i mlekiem da rade? :P
...
Nie da rady miałem białko bezsmakowe wpc dodałem carbo pierw z woda mało sie nie pospawałem poxniej z mlekiem tez nie dało rady ale zalezy co lubisz
Carbo z woda jest dobre
ostrowia z woda nie jest dobra
Ale nierozumiem co masz do gainerow i Białek lepszej klasy mi np SP 80 czekoladowe Z woda bardzo smakowało
Maslana_22 lepiej kup maltodekstryny bezsmakowe gdzies na allegro i dodawaj do białka
A najlepiej to BUlLKa lub gainera
No ale jeśli hardcorowo do tego podchodzic i dasz rade to nie ma zadnych przeciwskazan
Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-11-08 19:19:43
Carbo z woda jest dobre
ostrowia z woda nie jest dobra
Ale nierozumiem co masz do gainerow i Białek lepszej klasy mi np SP 80 czekoladowe Z woda bardzo smakowało
Maslana_22 lepiej kup maltodekstryny bezsmakowe gdzies na allegro i dodawaj do białka
A najlepiej to BUlLKa lub gainera
No ale jeśli hardcorowo do tego podchodzic i dasz rade to nie ma zadnych przeciwskazan
Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-11-08 19:19:43
...
zrobilem sobie raz monster massa czekoladowego z woda to myslale, ze sie zbełtam :P
a do ostrowii kiedys dodawalem sobie taki proszek do robienia lodow. Jak robia lody wloskie to wsypuja do maszyny proszek, wode albo mleko (wode - bo taniej) i wychodzi lód wloski
. No i walilem mleko, ten proszek i ostrowie na noc i po jakis 2 tygodniach pan oponka mnie nawiedzil xD
a do ostrowii kiedys dodawalem sobie taki proszek do robienia lodow. Jak robia lody wloskie to wsypuja do maszyny proszek, wode albo mleko (wode - bo taniej) i wychodzi lód wloski
. No i walilem mleko, ten proszek i ostrowie na noc i po jakis 2 tygodniach pan oponka mnie nawiedzil xD...
jak smak ci nie przeszkadza to mieszaj sobie carbo z bialkiem, tez tak kiedys robilem (ostrowia o aromacie truskawkowym i carbo truskawkowe - mi bardzo smakowalo).
...
Po co vitargo ?
Do ostrowi mogles dodawac troszke gorzkiego kakao i słodzik na bazie sacharyny ja tak robile mz białkami bezsmakowymi
Do ostrowi mogles dodawac troszke gorzkiego kakao i słodzik na bazie sacharyny ja tak robile mz białkami bezsmakowymi
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz