SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywka węglowodanowo-bialkowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
słuchajcie mam problem, jaka odzywke z tego rodzaju wybrac.? czy moze jakas kreatyne, albo cos, ćwicze planem siłowym i jakas odzywke, ktora wspomoglaby moje osiagi? co wybrac? tylko zeby bylo nie drogie, bo ostatnio mi sie pieniozki skonczyly, albo moze na co odlozyc sobie, zeby miec lepsze efekty? interesuje mnie przyrost sily i masy, ale glownie sily. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Diete to napewno musisz mieć !!
Tematy związane z Odżywianiem
https://www.sfd.pl/Wybrane_posty_dotyczące_Odżywiania-t280057.html

Do ułożenia Diety
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html

http://darkthorn.republika.pl/cp.htm

Dieta na Masę
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

Diete mozesz uzupełnic Białkiem lub Gainerem to poprsotu jedzenie w proszku

Co do Supli jesli nic jeszcze nie brałeś to kup Zwykły Monohydrat Kreatyny
np. Olimp Mega Caps (w kapsulkach) lub Kreatyne Vitalmaxa (zielona - mikrorozdrobniana w proszku)
lub z innej firmy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
a kto powiedzial ze nie bralem, kiedys bralem kreatynke, zrobilem sobie 1 cykl tylko, bo wogole nie mialem efektow, przestalem i cwicze pol roku bez i mialem duze przyrosty nawet, a teraz sie zatrzymało wszystko.
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
To ułóż se jakaś diete na początek i kup zwykle Mono lub Cell Pumpa na poczatek i sie przyłoż to cos powinno sie ruszyć
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cp + crea mass

Następny temat

nitrobolon + xpand

electro
Polecane artykuły