SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa na Zime do oceny!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam zrobiłem trening na mase prosze o ocene!...
Pon Klata+Tric
Wyciskanie na płasko 4x10 a w czwartej 8x ciezar na maxx
Skos w góre 2x10 cięzżar podchodzacy pod max
skos w dół 4x 10 cieżar średni z zapasem na 3/4pow
Tric
Wyciskanie w wąskim 3x10
leżac francuzy 3x10
siedzac francuzy 2x10 ciezar max

Wt.Plecy +Kaptury
Wiosłowanie sztanga 3x10
wiosłowanie sztangielkami 4x10
MC 2x8
Kap.
szrugsy 5x10

Czt. Barki+Biceps
Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10
wyciskanie hantelkami 2x10 <cieżar duży
na boki siedzac 4x10
Biceps
Hantelkami młotkowo siedzac 4x10
Modlitewnik łamana 2x10 ciezar duży
stojąc łamana 3x10 lub modlitewnik hantelkmai 3x10

Pt. Nogi
Przysiad 5x10
wykrok 3x10

No to na tyle Cel masa i moim skromnym marzeniem zwiekszenie łapy!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
shit ale to forum jest denne czekam na odp cały czas i ni ch*** eee brak profesjonalizmu i pomocnej dłoni;/ szkoda;/
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Staraj sie dawac bardziej konstuktywna krytyke nastepnym razem. Nikt Ci tu laski nie robi.


Co do planu - daj cos o sobie - staz, wiek, waga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
shit ale to forum jest denne czekam na odp cały czas i ni ch*** eee brak profesjonalizmu i pomocnej dłoni;/ szkoda;/

Przenieś się na inne jak to Ci nie pasuje. Nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz... naszą pracą nie jest siedzenie po 12h dziennie na forum i odpowiadanie na wszystkie posty. Poza tym popieram kolegę wyżej - napisz coś o sobie.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Pon Klata+Tric
Wyciskanie na płasko 4x10 a w czwartej 8x ciezar na maxx
Skos w góre 2x10 cięzżar podchodzacy pod max
skos w dół 4x 10 cieżar średni z zapasem na 3/4pow
Tric
Wyciskanie w wąskim 3x10
leżac francuzy 3x10
siedzac francuzy 2x10 ciezar max

Wt.Plecy +Kaptury
Wiosłowanie sztanga 3x10
wiosłowanie sztangielkami 4x10 obiema naraz?
MC 2x8 co tak mało serii? Jaki masz staż tak poza tym?
Kap.
szrugsy 5x10

Czt. Barki+Biceps
Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10
wyciskanie hantelkami 2x10 <cieżar duży odpusc już
na boki siedzac 4x10
coś na tył daj
Biceps
Hantelkami młotkowo siedzac 4x10
Modlitewnik łamana 2x10 ciezar duży
stojąc łamana 3x10na początek lub modlitewnik hantelkmai 3x10

Pt. Nogi
Przysiad 5x10
wykrok 3x10
nie za dużo na te nogi?
No to na tyle Cel masa i moim skromnym marzeniem zwiekszenie łapy!!!!

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak cos napisałem to sie ruczyło (dziex) . A wiec waga 71kg wzrost 182/3 starz za miesiac rok stuknie waga startowa 60kg wiec chyab sukces 11kg+ a moze bedzie wiecej żałuje ztylko ze z tego roku około 4 miesiecy przerw;/;/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
"Jak cos napisałem to sie ruczyło" - co się ruszyło? Kuro i Edgar Cię tylko do pionu ustawić próbowali. A wiedz, że nie wszyscy mogą całe dnie siedzieć na forum a już na pewno sprawdzanie planów nie jest zajęciem ekstremalnie ekscytującym. Mam czas - to sprawdzam. A szczerze mówiąc po tym pierwszym Twoim tekście to zamknąłem stronę z tematem. Potem jednak się rozmyśliłem. Trochę kultury na przyszłość.

Pozdrawiam.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy przy skrzywieniu kręgosłupa

Następny temat

Czy moge CZy nic sie niestanie Cy ma sens

electro
Polecane artykuły