Witam mam zrobiłem trening na mase prosze o ocene!...
Pon Klata+Tric
Wyciskanie na płasko 4x10 a w czwartej 8x ciezar na maxx
Skos w góre 2x10 cięzżar podchodzacy pod max
skos w dół 4x 10 cieżar średni z zapasem na 3/4pow
Tric
Wyciskanie w wąskim 3x10
leżac francuzy 3x10
siedzac francuzy 2x10 ciezar max
Wt.Plecy +Kaptury
Wiosłowanie sztanga 3x10
wiosłowanie sztangielkami 4x10
MC 2x8
Kap.
szrugsy 5x10
Czt. Barki+Biceps
Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10
wyciskanie hantelkami 2x10 <cieżar duży
na boki siedzac 4x10
Biceps
Hantelkami młotkowo siedzac 4x10
Modlitewnik łamana 2x10 ciezar duży
stojąc łamana 3x10 lub modlitewnik hantelkmai 3x10
Pt. Nogi
Przysiad 5x10
wykrok 3x10
No to na tyle Cel masa i moim skromnym marzeniem zwiekszenie łapy!!!!
Pon Klata+Tric
Wyciskanie na płasko 4x10 a w czwartej 8x ciezar na maxx
Skos w góre 2x10 cięzżar podchodzacy pod max
skos w dół 4x 10 cieżar średni z zapasem na 3/4pow
Tric
Wyciskanie w wąskim 3x10
leżac francuzy 3x10
siedzac francuzy 2x10 ciezar max
Wt.Plecy +Kaptury
Wiosłowanie sztanga 3x10
wiosłowanie sztangielkami 4x10
MC 2x8
Kap.
szrugsy 5x10
Czt. Barki+Biceps
Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10
wyciskanie hantelkami 2x10 <cieżar duży
na boki siedzac 4x10
Biceps
Hantelkami młotkowo siedzac 4x10
Modlitewnik łamana 2x10 ciezar duży
stojąc łamana 3x10 lub modlitewnik hantelkmai 3x10
Pt. Nogi
Przysiad 5x10
wykrok 3x10
No to na tyle Cel masa i moim skromnym marzeniem zwiekszenie łapy!!!!
Krzysztof Piekarz
