Witam.
Przepraszam za brak wpisu z wczoraj ale miałam awarie Internetu ;)
Sytuacja na dziś przedstawia się następująco:
Posiłek I(7:40):
130g twarogu
30g jogurtu naturalnego
pół łyzeczki miodu
łyżeczka kakao
10g orzechów włoskich
Posiłek II(11:40):
bulka pełnozarnista
20g serka wiejskiego
pomidor
sok z marchwi i selera 250 ml
Posiłek III(15:00):
ok.250 g puree z ziemniaków i groszku
kotlet z łyżki ciecierzycy,łyzki soji,jajka i przypraw
oliwa
ok.150g tartych buraków
Posiłek IV(18:0):
sałatka:
4 duze liscie sałaty
2 łyzki czerwonej fasoli
grzanki z kromki razowca
sos z łyzki ketchupu i jogurtu naturalnego
Trening:
30 minut na rowerze st.
brzuszki,rozciąganie,rowerek,wykroki
30 minut tańca
Posiłek V(21:00):
200g jogurtu nat.
łyżka rodzynek,orzechów
2 łyżki płatków owsianych
Mam nadzieje, ze już lepiej ;)
Przepraszam za brak wpisu z wczoraj ale miałam awarie Internetu ;)
Sytuacja na dziś przedstawia się następująco:
Posiłek I(7:40):
130g twarogu
30g jogurtu naturalnego
pół łyzeczki miodu
łyżeczka kakao
10g orzechów włoskich
Posiłek II(11:40):
bulka pełnozarnista
20g serka wiejskiego
pomidor
sok z marchwi i selera 250 ml
Posiłek III(15:00):
ok.250 g puree z ziemniaków i groszku
kotlet z łyżki ciecierzycy,łyzki soji,jajka i przypraw
oliwa
ok.150g tartych buraków
Posiłek IV(18:0):
sałatka:
4 duze liscie sałaty
2 łyzki czerwonej fasoli
grzanki z kromki razowca
sos z łyzki ketchupu i jogurtu naturalnego
Trening:
30 minut na rowerze st.
brzuszki,rozciąganie,rowerek,wykroki
30 minut tańca
Posiłek V(21:00):
200g jogurtu nat.
łyżka rodzynek,orzechów
2 łyżki płatków owsianych
Mam nadzieje, ze już lepiej ;)
mam rozumieć ?
dobra dobra, ja tylko tak pokrotce, mam cale tabele co z czym laczyc by byla stosowana ilosc aminokwasow, jakie polaczenia w posilkach co z czym, po kolei wymienione zrodla wszystkiego, z tym ze za duzo pisania, sama na pewno cos sobie znajdziesz w ksiazkach, a jakby ci cos brakowalo, to moge sprobowac zeskanowac i przeslac (po angielsku)
). Jakbys miala watpliwosci to zawsze mozesz sie wspomoc jakas odzywka Whey`em np, Z jajkami to jest tak, ze wciaz sa sprzeczne info co do ilosci ktore mozna dziennie spozywac, np. pan dr. Kwasniewki (ten od diety) zaleca dziennie pare jajek. Soja tez jest kontrowersyjna, nie jedz jej w wiekszych ilosciach. Ale produkty mleczne nie sa na indeksie