SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy brać tą kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
Witajcie. Na koniec wakacji zaczelem cykl kreatyny mono. brałem ją przez nie cały miesiąc (troche mniej), no i nagle przestałem z powodu szkoły, w LO dają wycisk i trzeba zakuwać sporo. Teraz znowu wracam na siłownie, i została mi z 80 tabletek.

Ostatni raz krete brałem jakies 2-3 tygodnie temu. Czy moge dokonczyc te pudełko? Teraz ulozylem sobie diete prawie, wtedy robilem to wszystko haotycznie nie wiedzialem co gdzie i jak. A więc moge?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Dałem ci Dziennik posiłków możesz se ułożyć jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne i jeszce dodatkowo jest tam duzo produktów co ma ile białka weglowodanów i tłuszczy

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-15 22:23:27
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Nie bo ci nie starczy nawet na mniej niż połowe cyklu
DOKUP jakieś mono i zrób normalny cykl
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
2-3 tyg za mała przerwa poczekaj jeszcze ze 3 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
Wiecie co zauważyłem podczas cyklu? ze konkretnie mi odwalało, stałem sie jakis dziwny, szajbus, wkurzałem sie co krok, co chwile myslalem o laskach i sexie. Miałem wachania nastroju, podobnie ma mój kumpel, wlasnie jest w trakcie cyklu tej samej krety.

To dość dziwne naprawde, jak przestałem stopniowo mi przechodziło. Kreta Olimp Mega Caps 1250
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
w ogole to chce kupić z kumplem białko serwatkowe, czy jest to dobry wybór? Przy mojej tendencji do tycia? Waze 78kg przy wzroscie 192, ale nie widac po mnie tego ze tylko tyle waze. Mam wolna przemiane materii a zeby schudnac posiwecałem sie 3 miesiace. Jak dawkowac takie białko serwatkowe (zolte opakowanie z Malfmleka czy jakoś tak :P)

I czy mozna to brać z kretą?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7322
Ile masz lat ?
Pewnie przezywasz okres dojrzewania . Wachania nastroju hmm moze masz okres (joke of course)
Kreatyna to nie metanabol więc to nie przez to

Zmieniony przez - _Future_ w dniu 2007-10-15 16:33:51

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
serwatka to dobry wybór w ciągu dnia i przed snem pij 30 gr.A tą co napisałeś to nie wiem nigdy tego nie widziałem nie mam pojęcia co to jest.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
Nie wiem, może i to przez okres dojrzewania, ale takie nieporządane efekty zauważyłem. Dużo teraz przeczytałem o Kre-Alkalynie. Nie mogę uwierzyc w to co pisza o tym. Mogę z tych wszystkich opisów tej kreatyny wywnioskować, ze jkest to najlepszy dostępny na rynku rodzaj kretki.

Czy jak powiąże tą krete kre-alkalyn 2500 OLIMP z białkiem serwatkowym to będzie to dobry wybór?
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Raczej Trening z Odpowiednią Dieta bedzie najlepszym rozwiazaniem a Gdy już opanujesz tą wielką sztukle możesz dodać zwykły monohydrat kreatyny przez 6-8 tygodni

no albo Kre-Alkalyn tylko ze tam dawka dzienna to 6-8 kapsułek więc sie nie opłaca
Podobnie jak Mono z Sodą oczyszczona podnosi Ph

a tu cos przydatnego do dietki
http://darkthorn.republika.pl/cp.htm 
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
kup zwykly monohydrat (np vitalmax w proszku - 31zł za 300g - tanio). bialko serwatkow jest dobrym rozwiazaniem jako uzpelnienie diety. niestety obawiam sie, że nie mowisz o samym bialku tylko o serwatce w proszku. podaj firmę tego produktu, gramaturę i cenę za opakowanie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM i HMB

Następny temat

O Jakich Porach Najlepiej Brać Aminokwasy ??

electro
Polecane artykuły