SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ANIMAL NITROOO jak brac i z czym:->

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
Witam. kupilem sobi uniwersal animal nitro i chcialem sie zapytac jak to brac i czy mozna to brac z nitrobolonem albo kreta. z gory dz:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
nitro to glownie amino bcaa i stosuje sie je po treningu a z czym mozna polaczyc?
generalnie z wszystkim w zaleznosci od celu

Na pewno przed treningiem warto wziasc cos w stylu horse power ,shocka, dekastacka, shotguna itp.
Po treningu jesli jestes zwolnikiem universala bo ja np jestem to polecam
storm , torrent, carbo ale tak jak mowie wszystko w zaleznosci od celu musisz juz sobie dobrac

Zmieniony przez - POWERMANS w dniu 2007-10-12 12:40:50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
no oki. moim celem jest wieksza masa mam to nitro,krete+dekstroze i chcialbym aby ktos polecil mi jakas odzywke aby uzyskac maksymalny efekt.:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
skoro zadajesz takie pytanie to podejrzewam ze nie masz diety wiec albo o niej poczytaj i sie za nia wez albo metoda partyzancka jak chcesz masy to kup sobie jakis dobry gainer np ten:
https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis1544.html

po przeliczeniu nie wychodzi wcale tak drogo jak za prawie 7 kilo.


I pij z 3-4 porcje w ciagu dnia w tym jedna bezposrednio po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12567
Zakup troche niepotrzebny nie masz diety, zainwestuj w gainera j/w

Piepsze turków kocham Pruszków

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Protein 80

Następny temat

mdłosci po shock'u??

electro
Polecane artykuły