Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27
Chce przytyć 5-10kg i mysle kupić gainera737 megabol 3000g oraz kreatyne.
Ile kreatyny powinienem zjesc. Powiedzcie czy to cos da? I jeżeli macie jakies inne propozycje to chętnie sie z nimi zapoznam. Z góry dzieki. Pozdrawiam
Szacuny
132
Napisanych postów
23197
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
224269
Nie da sie szybko przytyć bez przytycia tłuszczem
Porstu jedz i ćwicz ułóż se Dietke
masz to ci pomoże
http://darkthorn.republika.pl/cp.htm a co do szybkosci do lata jeszcze dużo czasu
Edit: Ale do Sylwka NIE
Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-11 21:39:24
Szacuny
49
Napisanych postów
10951
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
73516
ile masz lat?
wszystko zostało juz napisane i nawet masz linka dzieki ktoremu nie majac wiekszego pojecia o odzywianiu dowiesz sie ile czego potrzebujesz
Szacuny
42
Napisanych postów
4741
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
22952
Przede wszystkim dieta i dobry trening. Jeśli już zdecydujesz sie na odżywki w celu UZUPEŁNIENIA DIETY to niech to nie będzie gainer 737 megabola. Wg. mnie to odżywki i suple powinienes sobie na razie wogóle darować, bo przy Twoim stażu i wadze to spokojnie utrzymasz dietę bez odżywek.
Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury