SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jem jak dinozaur ;<

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Więc mam mały problem :/ od 2 tygodni jak tylko zacząłem wpierniczać L-Glutamine trecka w capsach to wpierniczam jak dinozaur w ciągu 2tygodniu wywaliłem 400 zł tylko na jedzenie na samego siebie . Mam skaze białkową na sery , czekolade , mleko więc takich rzeczy nie jadam . Jem dużo ryżu , ryb , owoców + L-Glutamina ale jem w takich ilościach że do pracy w której pracuje fizycznie na budowie 8 h starcza mi cały bochenek z szynką klap klap :/Trenuję codziennie po 3h poza niedzielą capo/akrobatykę i bardzo często brzuch domaga się jedzenia i wtedy pochłaniam koszmarne ilości jedzenia zanim się nasyci :/ Słyszałem że gainer mi pomoże ale i tak warto tu spytać :> 184 wzrostu i 77kg wagi . WIększość co robię ćwiczen to na obręcz górną i dużo się nabiegam / naskacze . Co mi polecacie ?:>

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z początku jedz małe ilości błonnika, aż z czasem zwiększaj. Organizm się przyzwyczaić musi, w przeciwnym razie (np. jak było u mnie) mogą pojawić się bóle brzucha
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
aaa i mam 18 lat / 183 wzrostu i 77 kg wagi .

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
Schwarzeneger np. to kiedyś był mały i chudy a potem dużo jadł i wyglądał niczym tyranozaur po zjedzeniu stada krów więc nie przejmował bym się tym


chyba że idzie w brzuchol

to że dużo jesz to bardzo dobrze, tymbardziej że tyle pracujesz , coś wiem na ten temat , napewne będzie lepsze naturalne pożywienie od gainera.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-10-09 22:16:31

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
ale problemem nie jest to że ja dużo jem :D bo sam jestem z tego zadowolony . Nie idzie w brzuch bo to wszystko spalam raz dwa . Ale nie stać mnie żeby tyle wydawać na samo żarcie i w tym jest problem :x

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to pracuj ciezej w sensie na wiecej kasy ;p to moze efektywniej lepsze slowo bedzie :)
a tak serio to sie ciesz i rob mase :) ja np mam problem a brakiem apetytu i z checia bym sie zamienil.
mozed pij wiecej aby wypelnic zoladek jesli juz nie masz co wlozyc to buklaka ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
poważnie nie da się zaspokoić tego żołądka czyms tańszym niż normalne papu ? :<

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
warzywa do posiłku +oliwa z oliwy

Warzyw dawaj ile wlezie, każde jest dobre przy twojej aktywności fizycznej :)

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3124
dobry gainer np. real mass bedzie lepszy od kanapek w pracy, kup sobie 5 kg tego gainera i zabieraj do pracy i zastap gainerem polowe porcji tych kanapek ktore pochlaniales. Na pewno cie wysyci. A tak nawiasem mowiac to pomysl nad ulozeniem konkretnej diety skoro juz zresz jak diplodok, bo sama nagonka na taczki z jedzeniem to gorzej jakbyś jadł malutko ale zdrowo. pozdro

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
dobry gainer np. real mass bedzie lepszy od kanapek w pracy

Jak chemia w proszku ma zastąpić pełnowartościowy posiłek?/
Nie mów mi że gainer zastąpi Chleb Razowy+Pieczeń z indyka+kilka pomidorów+oliwa z oliwek ehh

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
no to sam nie wiem :/ chyba faktycznie będę jeść normalne jedzenie . No ale jeju mać ludzie się nawet dziwnie na mnie w pracy patrzą :/ BTW przy takiej aktywnosci mógł bym dodać HMB + witaminy w kapsułkach czy to zły pomysł ? Potrzebuję lekko większej budowy i się nad tym zastanawiam :>

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3124
king89, nie gadaj głupot i nie kręć faktów. Kanapki mogą być różnego rodzaju, ja stwierdziłem ogół słabych, takich jakie zjada kolega, wobec których porządny gainer jest lepszy jako dodatek.Potem napisałem, żeby brał te kanapki i jadł ich połowę tyle ile dotychczas, a resztę uzupełniał gainerem, co tu jest dla Ciebie chłopie niezrozumiałe?

poza tym kolega nic nie wspomniał o pomidorach, indyku itp. więc nie wymyślaj teraz. przykład - ale jem w takich ilościach że do pracy w której pracuje fizycznie na budowie 8 h starcza mi cały bochenek z szynką klap klap :/ kanapki z szynką są może i dobre, ale tylko w smaku, gainer więc jest wskazany dla kolegi w pracy. pozdro

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy w wyrzezbieniu brzucha.

Następny temat

Białko a WW

electro
Polecane artykuły