to czego potrzeba ci wynika z diety.
Jak masz braki bialka uzupelniasz
odzywka bialkową, jak braki weglowodanów to gainerem.
Zestaw storm+shock - baardzo dobry.
Do tego witaminy i omega i wszystko.
Reszte kasy inwestuj w diete
P.S. To odżywki się bierze (jak potrzeba ) do diety a nie jak piszesz
"do ozywek będzie dieta"
W ogole to mi wpadło do głowy takie porównanie (odnośnie zapięcia na ostatni guzik)
Wyobraź sobie że masz założoną koszulę która ma 5 guzików. Jedziemy od dołu (od najważniejszych rzeczy). Pierwszy guzik dieta, drugi guzik trening, trzeci guzik odpowiednia regenracja (odpoczynek), czawarty guzik odpowiedni styl życia, piąty guzik suple.
Nieciekawie wyglada ktoś kto jest zapiety tylko na ten ostatni guzik. mimo że za 1000 zł... a w koszuli, w ktorej tylko ostatni guzik jest niezapiety jakos się wygląda...
Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-10-08 00:05:42