SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

masa do 1000 pln !!! POMOCY !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27496
ok DZIEKUJE !!!! jak bedzie wszystko juz w domu to zrobie fotencje i napisze jak juz bede po o efektach !! jeszcze raz wszystkim dziekuje !!

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
szok. koleś zarabia 1000zł/miesięcznie i chce to wydać na suple.
stary, weź dziewczynę na jakiś długi weekend nad morze, albo mazury. na pewno lepiej na tym wyjdziesz. 1000zł powinno wystarczyć na jakieś lepsze kwatery i porządne żarcie. odżywki to przereklamowana ściema.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27496
ok!! odswierzam! mam juz shocka storma 3 wiaderka ostrowi NIEDLUGO ZACZYNAM CYKL DĄBKA czekam na gainerek weidera wit olimpu i omega3 !! co dokupic?? planuje 2 duze paki glutaminy treca TEST-A-BOOST! co jescze brakuje ? chce zeby wszystko byle zapiete na ostatni guzik !!

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2007-10-07 23:35:04

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
to czego potrzeba ci wynika z diety.

Jak masz braki bialka uzupelniasz odzywka bialkową, jak braki weglowodanów to gainerem.

Zestaw storm+shock - baardzo dobry.

Do tego witaminy i omega i wszystko.

Reszte kasy inwestuj w diete

P.S. To odżywki się bierze (jak potrzeba ) do diety a nie jak piszesz "do ozywek będzie dieta"

W ogole to mi wpadło do głowy takie porównanie (odnośnie zapięcia na ostatni guzik)

Wyobraź sobie że masz założoną koszulę która ma 5 guzików. Jedziemy od dołu (od najważniejszych rzeczy). Pierwszy guzik dieta, drugi guzik trening, trzeci guzik odpowiednia regenracja (odpoczynek), czawarty guzik odpowiedni styl życia, piąty guzik suple.

Nieciekawie wyglada ktoś kto jest zapiety tylko na ten ostatni guzik. mimo że za 1000 zł... a w koszuli, w ktorej tylko ostatni guzik jest niezapiety jakos się wygląda...





Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-10-08 00:05:42

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w - masa rosnie od kalorii a nie test-a-bosta czy glutaminy. zadbaj o diete.



f***inhot - widzę ze realizujesz sie twórczo. bardzo dobrze, w zyciu nalezy szukac trafnych analogii.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 110136
koszule maja zapiete na ostatni guzik mexykanscy gangsterzy ,i dobrze im idzie a tak serio to ciekawe i bardzo trafne poruwnanie f***inhot

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-10-08 03:07:33

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9921
Ja bym na twoim miejscu zakupił zestaw z COntrolled Labs Purple Wrath Green Magnitude White Flood
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27496
poeci ;) z tym guzikiem to swietne porownanie !! dieta bedzie na 100% bez tego nie ruszam ;)

dzieki pozdr

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68
Tylko białko. Bez białka to tak jak by budować dom bez cegieł. Gainer odradzam bo dużo idzie w brzuch.
Białko lajlepiej stosować cyklicznie czyli
2 tygodnie 3 porcje
kolejne 2 tyg. 4,
kolejne 2 tyg. 5,
kolejne 3-4 tyg. 6 porcji
później zmniejszać tak samo co 2 tygodnie aż do 2 porcji dziennie.
Wtedy nie powinno być spadków.
To jest najlepsza metoda bo jedzenie cały czas 3 porcji wprowadza w zastój.
Obowiązkowo do tego glutamina min 15g dziennie
BCAA- dymatize ma dobre i nie drogo 400 tbl. starcza na 100 dni.

Arni

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
arni nie pisz bzdur. Kurczaka czy jajka też tak dawkujesz??




lepiej niech ktoś skasuje ten post powyżej zanim ktoś zielony to "przyswoi"!!!!

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-10-08 22:37:46

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz kozak >Jaki Sogi @ Venom 3.0 jakie efekty mieliscie?

Następny temat

Co powiecie o tym?

electro
Polecane artykuły