SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ilosc Leucyny w Leucibolic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7028


Ostatnio zastanawialem sie zeby dorzucic do stalej suplementacji potreningowej oprocz carbo i serwatki Leucyne. Mam pytanie co do skladu Leucibolic PVL, opis jest troche niejasny, raz pisza ze porcja to 6kaps i jest 30porcji, a przy dawkowaniu ze porcja to 12kaps, najwazniejsze dla mnie to czy te 7gr leucyny jest w 12 kapsach czy w 6 kapsach? Czy jest jakas tansza leucyna na rynku?

Zmieniony przez - mrOlimpia w dniu 2007-09-23 19:14:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Olimpia obecnie ładuje ester stacka z nutrabolics i 5 kapsów bcaa olimp, po treningu 2 kapsy aakg, 5 bcaa i carbo.

czy odczujesz różnicę, poczujesz działanie, ale czy da to efekt w masie to nie obiecam, raczej nie, ale np. ester stack daje fajny trening.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Tak się ten produkt prezentuje: PVL Leuci - Bolic
masa kapsulki 8200 mg
w jednej jest lecuyna/jablczan estru etylowego leucyny, a co do innych produktów tego typu masz jeszcze: Vitala leucyna już jest pod nazwą Leucin Essencial 4000 w dawce 500mg na kapsa
Ceny w detalu wyglądają tak:
60kap 25zł
120kap 42zł
240kap 69zł.


Zmieniony przez - hpnx7300 w dniu 2007-09-23 19:38:14

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69634
masa kapsulki 8200 mg - raczej byś tego nie przełknął

wracając do pytania - porcja to 12 kasp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3983 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 51058
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7028
Sebart dzieki za odp. Jednym slowem suplement wychodzi strasznie drogo. Chyba ospuszcze sobie ta leucyne

Zmieniony przez - mrOlimpia w dniu 2007-09-23 21:21:00
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
drogo drogo..

w Pl jeszcze drogo..

zakup bcaa.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7028
BCAA tez troche drogo wychodzi. Aktualnie biore tak ok 30min przed treningiem 40gr Carbo BX + 30gr Ostrowii, zaraz po treningu 40gr Carbo BX + 30gr Ostrowii, ok 40-60min potem posilek potreningowy ryz,kurczak,surowka. Czy odczuje jakas roznice jak np zamiast Ostrowii wezme przed treningiem GrowFactor (BCAA w postaci ethyl estrow firmy Nutrabolics)? Wydaje mi sie ze sie nie oplaca? A ty Mietki stosujesz BCAA? Jak wyglada twoja stala suplementacja i okolotreningowa?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
nie odczujesz większej różnicy

zostań przy swoim.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7028
Obecnie trenuje 5x w tygodniu, na kazdym treningu jedna partia (ok 50min) + aeroby i brzuch (ok 40min), chce sie troche zredukowac. Co powiesz na takie rozwiazanie:
ok 30min przed treningiem 40gr Carbo + 30 gr Ostrowii
po rozgrzewce (bezposrednio przed treningiem silowym) porcja GrowFactor
po treningu silowym (przed aerobami) 6kaps Glucetyl (ok 5gr NAG)
zaraz po calym treningu 40gr Carbo + 30gr Ostrowii
ok 40min-60min potem ryz z kurakiem
Uwazasz ze jest sens takiej suplementacji okolotreningowej? czy raczej strace tylko kase niepotrzebnie a nie bedzie duzej roznicy jakbym wywalil to BCAA i Glute
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13825
nie widze sęsu brania 40gram carbo pred treningiem tym bardziej jak celem jest redukcja!!!! jak juz to 30g ostrowi na 45 min przed treningiem zeby jakies aminokwasy były w krwioobiegu a po to 30g carbo i 30 g ostrowi i to styka

nie widze sesu na amatorskim poziomie brania bcaa no chyba ze biegasz naczczo z rana wtedy ok ale juz po bieganiu białko i wegle bądz białko i tłuszcz zalezy od tego jaka dieta LC CKD czy zbilansowania a moze HC .

Ciao :D

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7028
Carbo jako paliwo przed treningiem. Jak nie wezme Carbo to BCAA z serwatki pojda jako paliwo. Przed treningiem to jest bezpieczna pora na carbo i w tluszcz chyba nie pojdzie tak mi sie wydaje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do kreatyny??

Następny temat

cyklik

electro
Polecane artykuły